Produkt chwilowo niedostępny

Konfetti róże 9 szt w sercu

Cena: 16,00 pln
Parametry:
Kolor
Opis słownikowy:
zastosowanie: do kąpieli
Opis produktu
KF-23. Konfetti mydlane do kąpieli róże 9 sztuk w sercu. To upominkowe konfetti mydlane w kształcie różyczek o delikatnym zapachu, które nie uczulają ani nie podrażniają skóry. Przy użyciu są wyjątkowo łagodne i delikatne, a Twoja skóra po kąpieli odzyska świeżość i naturalne nawilżenie.

Konfetti mydlane można wykorzystać także w celu promocji swojej firmy, albo też salonie ślubnym gdzie proponuje się je do dekoracji stołów na własnym ślubie. Będzie to wówczas bardzo oryginalny prezent dla gości zaproszonych na ślub.

Sposób użycia: Wrzuć różyczki pod prądem wody do kąpieli. Gdy konfetti pokryją lustro wody i uwolnią się wonne lotne olejki. Możesz także namydlić nimi ciało. Kąpiel będzie relaksująca i rozluźniająca.
Klienci, którzy kupili: Konfetti róże 9 szt w sercu, kupili również:

Ocena:
KF-21A. Konfetti mydlane do kąpieli róże 6 sztuk w sercu
14,00 pln
Cena:
zobacz szczegóły

Zadaj pytanie

Potrzebujesz pomocy w realizacji zamówienia? Napisz do nas ...
Zadaj pytanie

Walentynki

Walentynki

Oferta Walentynkowa

Na nadchodzący dzień 14 lutego św. Walentego oferujemy specjalne na tą okazję mydła glicerynowe, olejki i konfetti do kąpieli, sole, zestawy kosmetyczne, akcesoria do kąpieli i wiele innych atrakcyjnych robionych ręcznie kosmetyków prezentowych - wszystkie w kształcie serduszek.

 


 

"Bez miłości życie jest jak studnia bez wody, z której chce zaczerpnąć spragnione serce" (Epikur)

Facebook

Copyrights by naturalnemydla.pl
Wartość:0,00 pln
Ilość pozycji:0 szt.