Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

490. Dodatki

Akcesoria łazienkowe

Akcesoria i dodatki do pakowania prezentów

Mydlarnia Lavea oferuje różnego rodzaju akcesoria do pakowania prezentów jak rafia naturalna, pojemniczki do balsamów, pudełeczka z zakrętką, torebeczki celofanowe, torby papierowe eko przeznaczone dla klientów sklepu, nożyki drewniane do balsamów na wagę, łopatki do soli, display'e eko do ekspozycji i prezentacji mydełek robionych ręcznie, a także akcesoria łazienkowe w postaci pojemników ceramicznych przeznaczonych do przechowywania soli do kąpieli i woreczki ozdobne z organzy w różnych wymiarach.

Dobór prezentu

Znaleźć wyjątkowy prezent nie jest łatwo. Dlatego też odwiedzając nasze sklepy sprawisz bliskim radość i znajdziesz niezwykły oraz oryginalny prezent, który zapewni niezapomniane przeżycia.  Potwierdzeniem idealnego wyboru jest unikalny, niezapomniany podarunek właśnie z mydlarni LAVEA, za który obdarowani będą zawsze wdzięczni.

Higiena osobista

Higiena osobista człowieka głównie dotyczy higieny skóry. Jest to podstawowa czynność mająca zapewnić nam odpowiednią kondycję zdrowotną. Utrzymywanie naszego ciała w czystości wiąże się przede wszystkim z codziennym myciem i kąpielą. Dzięki zabiegom pielęgnacyjnym, nie tylko łatwiej będzie nam utrzymać nasze ciało w czystości, lecz także zapobiec rozwojowi wielu niebezpiecznych chorób.

6 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

6 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista