Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

462. Szczotki i pumeksy

Szczotki do mycia i masażu

Mycie szczotką

Szczotki do mycia i masażu są niezwykle pomocne w czasie kąpieli do utrzymania higieny całego ciała i poprawienia krążenia krwi poprzez masaż. Namydlając mydłem ciało szczotki nie tylko usuwają wszelkie zanieczyszczenia ale także masują ciało, ujędrniają i pobudzają skórę oraz peelingują - czyli złuszczają martwy naskórek. Mycie ciała przy pomocy szczotek z naturalnym włosiem pobudza krążenie krwi, wygładza i oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. Po kąpieli skóra nabiera blasku i ma świeży koloryt oraz wolniej się starzeje. Oferowane szczotki do mycia i masażu przez mydlarnię Lavea wykonane są w 90% z różnego rodzaju surowców naturalnych tzn. z naturalnego drewna i naturalnego włosia takiego jak: włókno agawy, włosie sizalowe czy włókno rami indyjskiej. Szczotkowanie ciała szczotką poprawia krążenie, ujędrnia je, przyjemnie relaksuje i pomaga pozbyć się cellulitu czyli nie lubianej przez panie „pomarańczowej skórki”.

Higiena i masaż

Higiena osobista człowieka głównie dotyczy higieny skóry. Jest to podstawowa czynność mająca zapewnić nam odpowiednią kondycję zdrowotną. Utrzymywanie naszego ciała w czystości wiąże się przede wszystkim z codziennym myciem, kąpielą a także peelingiem. Dzięki zabiegom pielęgnacyjnym, nie tylko łatwiej będzie nam utrzymać nasze ciało w czystości, lecz także zapobiec rozwojowi wielu niebezpiecznych chorób. Masaż ciała szczotką w kąpieli powoduje przyspieszenie krążenia krwi, lepsze przez to dotlenienie i odżywienie tkanek oraz rozluźnienie mięśni. Dzięki takiemu masażowi łagodzimy ból wywołany ich napięciem.Posiada on właściwości lecznicze, relaksacyjne, a także pobudzające. Masaż usuwa także obumarłe komórki naskórka, co w efekcie poprawia oddychanie i odżywianie skóry.

 

Pumeksy i masażery

Naturalny pumeks

Pumeksy naturalne usuwają obumarłe komórki naskórka (mają działanie peelingujące) odsłaniając nową, zdrową skórę co pobudza także krążenie krwi. sprawi Ci ulgę przy bólach stawów, zmiękczy, ujędrni i nawilży skórę. Pumeksy doskonale usuwają trudno zmywalne trwałe plamy na rękach i stwardniały naskórek, delikatnie zmiękczają i wygładzają szorstkie miejsca i zrogowacenia na stopach, piętach, łokciach, kolanach i wszędzie tam gdzie potrzebujesz działania peelingującego. Peeling pumeksem to systematyczna całoroczna pielęgnacja stóp i pięt, pomagająca utrzymać je w higienie i zdrowiu. Regularne stosowanie peelingu pumeksem co najmniej raz w tygodniu skutecznie zapobiega bolesnemu i nieestetycznemu pękaniu skóry.

Peeling

Peeling przy pomocy pumeksów naturalnych to sposób na uzyskanie gładkiej skóry poprzez złuszczanie zewnętrznej jej warstwy, czyli martwego naskórka. Peeling oczyszcza i odświeża skórę umożliwiając też lepsze wchłanianie składników odżywczych. W największym uproszczeniu peeling mobilizuje skórę do odnowy komórkowej. To skuteczny element profilaktyki antystarzeniowej czyli odmładzanie skóry.

2 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

2 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista