Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

Certyfikaty, nagrody i wyróżnienia

LAVEA® to polska marka manufakturowych kosmetyków naturalnych i jednocześnie niekwestionowany lider z największą ilością nagród i wyróżnień otrzymanych w największych konkursach projakościowych w Polsce za mydła robione ręcznie, olejki do masażu i balsamy do ciała z masłem shea. Mydła i olejki legitymowane poniższymi certyfikatami wyznaczają nowe standardy rynkowe nie tylko na rynku polskim, ale również na rynkach europejskim i światowym.
 
Certyfikat Najlepsze w Polsce Najlepsze w Polsce - The Best in Poland
15 października 2013 roku w Pałacu Działyńskich odbyła się uroczystość wręczenia naszej firmie certyfikatu Najlepsze w Polsce® za mydła ręcznie robione. Firma otrzymała ten certyfikat jeszcze dwukrotnie w 2016 i 2019 roku. Wyróżnienie to jest tym cenniejsze, że przyznawane jest przez samych konsumentów. Najlepsze w Polsce® - to godło Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów, które przyznawane jest najlepszym na polskim rynku produktom i usługom oferowanym przez polskie i zagraniczne firmy.
 
Certyfikat Solidna Firma Solidna Firma
Solidna Firma to program gospodarczy, prowadzony pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej. Kapituła programu doceniła innowacyjność LAVEA, jej jakość świadczonych usług oraz relację z Klientami wręczając przez kolejne trzy lata certyfikaty Solidna Firma za 2009, 2010 i certyfikat srebrny za 2011 rok. To prestiżowe wyróżnienie jest potwierdzeniem naszej rzetelności, wiarygodności oraz godnego zaufania przedsiębiorstwa.
 
Certyfikat Najwyższa Jakość Najwyższa Jakość Quality International
Już od sześciu lat wydawca Dziennika Gazeta Prawna, pod patronatami Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskiego Forum ISO 9000 - przyznaje firmom mogących poszczycić się osiągnięciami na najwyższym, światowym poziomie, prestiżowe nagrody Quality International. Firma Lavea otrzymała w roku 2012 i 2013 złote medale oraz Złotą Perłę w 2014 roku w kategorii produkt Najwyższej Jakości za mydła robione ręcznie, olejki do masażu i balsamy do ciała z masłem shea.
 
Certyfikat Firma Roku Firma Roku
Certyfikat Polish Product to wyróżnienie potwierdzające konkurencyjność oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Firma Lavea za swoje osiągnięcia i pozycję na rynku mydeł i kosmetyków naturalnych została wyróżniona dwukrotnie certyfikatami Firma Roku 2010 i 2011. Przyznanie nam prestiżowego tytułu "Firma Roku" jest potwierdzeniem wiarygodności firmy oraz jej nieskazitelnej opinii na rynku.
 
Certyfikat Jakość Roku Jakość Roku
Organizatorzy konkursu Biznes Raport ukazujący się w Dzienniku Gazeta Prawna oraz Economy Life TODAY - Rzeczpospolita, a także Polskie Centrum Badań i Certyfikacji stawiając na promocję najlepszych polskich przedsiębiorstw którym prześwieca jasno określony cel - najwyższa jakość pracy, produkcji i zarządzania potwierdzili wysokie standardy jakościowe produktów naszej firmy wręczając nam dwukrotnie certyfikat Jakość Roku Q 2011, srebrny certyfikat Jakość Roku 2012 i złoty certyfikat Jakość Roku 2013.
 
Lider Lokalnej Przedsiębiorczości Lider Lokalnej Przedsiębiorczości
Konkurs miał na celu wyłonienie spośród kilkudziesięciu tysięcy firm działających na terenie Śląska najlepszych przedsiębiorców. Kapituła brała pod uwagę takie czynniki jak: działanie na rzecz lokalnej społeczności, zapobieganie bezrobociu, wspieranie akcji charytatywnych oraz szeroko rozumianą społeczną odpowiedzialność biznesu. Patronat nad konkursem objął wicemarszałek woj. śląskiego oraz miesięcznik Europerspektywy, partner największych wydarzeń w kraju.