Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

Czas realizacji zamówienia

Poczta Polska

Poczta Polska

Standardowo wysyłki realizowane są firmą kurierską. Na dzień dzisiejszy nie realizujemy wysyłek poprzez Pocztę Polską.

Termin realizacji zamówienia jest przybliżony, ponieważ czas dostawy towaru przez Pocztę Polską bywa zwykle deklarowany, a nie gwarantowany. Czas dostawy jest więc zawsze podawany w dniach roboczych, najczęściej w przedziale czasowym, np. 3-5 dni. Jednak termin otrzymania przesyłki jest uzależniony od wyboru formy wysyłki, formy płatności oraz pracy Poczty Polskiej.

Firma kurierska

Firma kurierska

Wysyłki realizowane są firmą kurierską. Jest to standardowa forma dostawy w firmie LAVEA. Realizacja przesyłek poprzez firmy kurierskie jest znacznie szybsza. Średni czas realizacji zamówienia poprzez Firmę Kurierską w naszym sklepie to 1 dzień w przypadku formy płatności "Pobranie". Czas realizacji zamówienia zwiększa się maksymalnie do 2 dni roboczych (48 h) w przypadku wybrania formy płatności "Przedpłata".

Możliwe jest skrócenie czasu dostawy do 1 dnia roboczego (24 h) w przypadku przedpłaty po przesłaniu nam e-mailem potwierdzenia zapłaty. Tak więc dzięki sprawnej i efektywnej logistyce realizacji zamówień firmami kurierskimi realizacja zamówień następuje w ciągu 24 godzin. A więc:

Dziś zamawiasz! Jutro masz!

Na całkowity czas realizacji zamówienia składa się czas potrzebny na skompletowanie, zapakowanie przesyłki i przekazanie jej do wysyłki. Niezbędny dla nas czas na te czynności to kilkanaście minut - reszta to czas transportu firmy spedycyjnej.

Ceny w sklepie

Wszystkie podane na naszych stronach ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i nie zawierają kosztów wysyłki.
 

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Naturalnemydla.pl
Mydła i kosmetyki naturalne