Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

407. Mydła i kosmetyki syryjskie

Mydła syryjskie

Naturalne mydła z Syrii

Już w czasach antycznych dziewicza oliwa z oliwek była uznawana jako bardzo cenny i niezastąpiony dar natury dla człowieka. Posiada znaczące właściwości regenerujące i jest efektywna w produktach regulujących nawilżenie i odbudowę struktury włosów i skóry. Czysty olej z oliwek chroni skórę przed utratą wilgoci, działa łagodząco i kojąco. Przeciwdziała zapaleniom skóry, działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Mydła syryjskie Hammam Bio Spa nie pozostawiają osadu na skórze jak chemiczne płyny do kąpieli. Są biodegradowalne.

Naturalne kosmetyki z Syrii

Już w czasach antycznych dziewicza oliwa z oliwek była uznawana jako bardzo cenny i niezastąpiony dar natury dla człowieka. Posiada znaczące właściwości regenerujące i jest efektywna w produktach regulujących nawilżenie i odbudowę struktury włosów i skóry. Czysty olej z oliwek chroni skórę przed utratą wilgoci, działa łagodząco i kojąco. Przeciwdziała zapaleniom skóry, działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Naturalne kosmetyki syryjskie Hammam Bio Spa nie pozostawiają osadu na skórze jak chemiczne płyny do kąpieli. Są one biodegradowalne.

Arabskie mydła

Arabskie mydła naturalne Hammam SPA (arab. łaźnia) z Syrii posiadają wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne dzięki zastosowaniu olejku oliwnego i olejku laurowego jako bazy. Wzbogacane są innymi naturalnymi olejami w zależności od rodzaju produktu. Wyrabiane są z tradycjami na bazie naturalnych składników, nie zawierających tłuszczów zwierzęcych ani substancji chemicznych, a ich receptury są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Syryjskie mydła np. mydła aleppo z olejkiem laurowym mają zastosowanie przy wszelkiego rodzaju problemach skórnych, przy podrażnieniach oraz zastosowanie do codziennej higieny całego ciała.

Kosmetyki arabskie

Arabki to pionierki nowocześnie pojmowanej higieny, estetyki ciała i kosmetyki. Naturalne kosmetyki syryjskie Hammam SPA (arab. łaźnia) bez konserwantów pomagają wyzwolić w sobie naturalne piękno. Posiadają wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne dzięki zastosowaniu olejku oliwnego i olejku laurowego jako bazy. Wzbogacane są innymi naturalnymi olejami w zależności od rodzaju kosmetyku. Kosmetyki arabskie wyrabiane są z tradycjami na bazie naturalnych składników nie zawierających tłuszczów zwierzęcych ani substancji chemicznych, a ich receptury są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Mają zastosowanie przy wszelkiego rodzaju problemach skórnych, przy podrażnieniach oraz zastosowanie do codziennej higieny całego ciała.

4 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

4 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista