Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

Kontakt

Firma LAVEA® mieści się na Śląsku w rejonie miast takich jak: Gliwice, Katowice, Rybnik, Racibórz, Wodzisław Śląski. Jest mydlarnią lub inaczej drogerią naturalną (choć nie jest to odpowiednia nazwa*), która zaopatruje sklepy z mydłami i kosmetykami naturalnymi na Śląsku oraz w całej Polsce. Sprzedaje swoje mydła także do sklepów w państwach Unii Europejskiej. Do wyrobu mydeł użyte są surowce naturalne, natomiast nie użyto także żadnych maszyn ani technologii, które są powszechnie stosowane w chemicznych zakładach.

Lavea Poland, 44-280 Rydułtowy, ul. Błękitna 6,
(Manufaktura - Mydlarnia)
Telefon:
telefon
+48327936788
E-mail:
email
info@lavea.pl
Oferty:
Oferty
biuro@lavea.pl
WWW:
adres www

www.naturalnemydla.pl

Współrzędne GPS:
Nasza siedziba
50°03'39.392" N
18°24'43.324" E

 

Ofertę mydeł i kosmetyków naturalnych i organicznych kierujemy do właścicieli posiadających sklepy stacjonarne z kosmetykami naturalnymi, sklepy typu mydlarnie, drogerie z naturalnymi kosmetykami, perfumerie czy też sklepy z upominkami. Kosmetyki naturalne z mydłami z naszej oferty mogą także zainteresować kwiaciarnie, galerie, salony kosmetyczne, gabinety odnowy, salony SPA, firmy handlowe, agencje reklamowe i hurtownie kosmetyczne z kosmetykami profesjonalnymi.

Mydła i kosmetyki naturalne Lavea posiadają największą ilością nagród, certyfikatów i wyróżnień otrzymanych w największych konkursach pro-jakościowych w Polsce. Przyłącz się więc do nas i współpracuj z najlepszymi. Możesz na początek wydzielić tylko mały kącik w swoim sklepie, potem poszerzyć o następne produkty, a wówczas Twój sklep urośnie do rangi sklepu specjalistycznego. Pozyskasz stałych i wiernych klientów, którzy znajdą u Ciebie to czego oczekują, kosmetyki najwyższej jakości.

Jeżeli życzysz sobie zostać Autoryzowanym Partnerem Handlowym Lavea i podpisać z nami umowę, wówczas przedstawimy Ci preferencyjne i bardzo korzystne warunki współpracy.