Telefon: 324532236

Witamy w LAVEA

Kawior do kąpieli Lavea 250 ml

Oceń ten produkt jako pierwszy

Kawior do kąpieli w butelce firmowej Lavea.
Kod: PC-03

Dostępność: W magazynie

18,50 zł
18,50 zł

Zamówienia są realizowane w ciągu 24 h.  Czytaj dalej

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Kontakt pod nr tel. 32 4532236 oraz 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00 - 16:00.

W przypadku rezygnacji z zamówionych produktów zapewniamy 100% gwarancji zwrotu pieniędzy.

Zostając naszym stałym klientem otrzymujesz tzw. kupon rabatowy uprawniający do zakupów ze specjalnym rabatem.

Opis produktu

Szczegóły

Kod: PC-03. Kawior do kąpieli (miniperełki do kąpieli) w butelce firmowej Lavea o pojemności 250 ml. Te mikroperełki zawierają składnik, który jest jednym z głównych składników naturalnego czynnika nawilżającego skórę (NMF - Natural Moisturizing Factor). Odpowiada on za nawodnienie warstwy rogowej naskórka. Kawior Lavea® przyspiesza regenerację skóry, po kąpieli skóra jest miękka, dobrze nawilżona i gładka.

Obecność, egzemy, trądziku, pryszczy, wysypki alergicznej czy infekcji świadczą o tym, że najwyższy czas zadbać o skórę. Wygląd naszej skóry odzwierciedla nasz stan zdrowia. Skóra dobrze odżywiana i dobrze pielęgnowana jest zawsze zdrowa i piękna.

Dbałość o urodę warto rozpocząć od wczesnej młodości i odpowiednio do swojego wieku dobierać mydła oraz kosmetyki naturalne rezygnując z tych syntetycznych. Dzięki temu wygląd zawsze będzie młody, zdrowy i estetyczny bez względu na wiek.

Sposób użycia: Pod prądem wody wlej do przygotowanej kąpieli odpowiednią ilość kawioru. Przechowuj produkt w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze do 25 °C. Kawior nie tylko wspomaga mycie ciała ale także wypielęgnuje i zrelaksuje całe ciało.

Jakość kawioru do kąpieli poparta jest atestem, a ich produkcja nie wiąże się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt (cruelty-free).

Recenzje

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kawior do kąpieli Lavea 250 ml

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.