Telefon: 32 4532236

Witamy w LAVEA

203. Dead Sea Line

Seria kosmetyków z Morza Martwego

Minerały zawarte w kosmetykach Lavea® są w 100% naturalnymi minerałami pochodzącymi z największego i najbogatszego źródła mineralnego świata, to jest Martwego Morza. Minerały zawarte w soli morskiej są całkowicie odmienne od zwykłej soli, bowiem zawierają unikatowy naturalny magnez, wapń, brom i fosfor. Sól z Morza Martwego i błoto działa uspakajająco i relaksująco na całe ciało, usuwa między innymi zmęczenie mięśni, oczyszcza i rewitalizuje skórę oraz usuwa z niej szkodliwe substancje.

Składniki kosmetyków szybko się wchłaniają, utrzymują dostateczny poziom nawilżenia skóry i zapobiegają jej wysuszaniu. Kosmetyki serii Dead Sea Line są bogate zwłaszcza w minerały, odżywiają skórę i wspomagają jej regenerację. Dodatkowo wzbogacane są olejkami eterycznymi w celu wywołania określonego, wzmocnionego działania pielęgnacyjnego oraz terapeutycznego.

Minerały

Seria kosmetyków Dead Sea Line Lavea z minerałami z Morza Martwego nadają się idealnie dla wrażliwej skóry z tendencjami do zapaleń. Zawartość tych minerałów uzupełnia straty w skórze przy częstym myciu. Nie naruszają naturalnego pH, a przy prawidłowym stosowaniu zagwarantują skórze doskonałą ochronę. Leczenie chorób skórnych nad Morzem Martwym należy historycznie do skutecznych sposobów leczenia. Minerały z tego morza są naturalnymi produktami o szczególnych właściwościach z których już od wieków korzystają miliony ludzi.

5 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

5 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista