Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

200. Olejki dwufazowe z Morza Martwego

Olejki i oliwki z Morza Martwego dwufazowe

Minerały zawarte w kosmetykach z Morza Martwego są w 100% naturalnymi minerałami pochodzącymi z największego i najbogatszego źródła mineralnego świata t.j. Martwego Morza. Są całkowicie odmienne od zwykłych minerałów bowiem zawierają unikatowy naturalny magnez, wapń, brom i fosfor. Kosmetyki naturalne z minerałami nadają się idealnie dla wrażliwej skóry z tendencjami do zapaleń. Zawartość tych minerałów uzupełnia straty w skórze przy częstym myciu. Nie naruszają naturalnego pH, a przy prawidłowym stosowaniu zagwarantują skórze doskonałą ochronę.

Minerały z Morza Martwego

Sól z Morza Martwego działa uspokajająco i relaksująco na całe ciało, usuwa m.in. zmęczenie mięśni, oczyszcza i rewitalizuje skórę oraz usuwa z niej szkodliwe substancje. Minerały dodają cerze świeżości, witalności i blasku, nawilżając ją i oczyszczając, przez co pozostaje ona miękka i delikatna. Leczenie chorób skórnych nad Morzem Martwym należy historycznie do skutecznych sposobów leczenia. Minerały z tego morza są naturalnymi produktami o szczególnych właściwościach z których już od wieków korzystają miliony ludzi.

Oliwki

Oliwka szybko się wchłania, utrzymuje dostateczny poziom nawilżenia skóry i zapobiega jej wysuszaniu. Jest bogata zwłaszcza w minerały, odżywia skórę i wspomaga jej regenerację. Dodatkowo oliwki wzbogacane są olejkami eterycznymi i ekstraktami z roślin w celu wywołania określonego, wzmocnionego działania pielęgnacyjnego oraz terapeutycznego. Minerały z Morza Martwego działają uspakajająco i relaksująco na całe ciało, usuwa m.in. zmęczenie mięśni, oczyszcza i rewitalizuje skórę oraz usuwa z niej szkodliwe substancje. Minerały dodają cerze świeżości, witalności i blasku, nawilżając ją i oczyszczając, przez co pozostaje ona miękka i delikatna.

2 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

2 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista