Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

250. Olejki do kąpieli

Puder musujący do kąpieli

Domowe SPA

Oprócz walorów kosmetyków naturalnych, olejki do kąpieli mają specyficzne, typowe dla SPA zalety. Dzięki swojemu aromatowi i kolorowi, wzbudzają uczucia odprężenia, pomagają się odstresować, rozluźnić mięśnie i zregenerować siły witalne. Z pomocą olejków można z powodzeniem przygotować miłą, relaksującą niespodziankę partnerowi. Olejki do kąpieli pielęgnują i chronią całe ciało przed szkodliwymi wpływami środowiska, zanieczyszczeniem powietrza, zmianami temperatury, poprawiają ukrwienie skóry, wzmacniają ją i odżywiają.

Rodzaje olejków do kąpieli

Na rynku występuje wiele odmian kosmetyków naturalnych czy też kosmetyków ekologicznych w postaci naturalnych olejków. Dobry i wartościowy kosmetyk poznamy po klimatycznym opakowaniu, czyli kształtnej, szklanej butelce w stylu SPA. Kolor powinien być łagodny, zapach odprężający i świeży, zaś składniki powinny być pochodzenia naturalnego lub ekologicznego zawierającego surowce z upraw ekologicznych. Aby polepszyć dany efekt olejku, stosowane są pewne dodatki. Często używanym składnikiem jest szałwia, która ma właściwości antyseptyczne (zwalcza drobnoustroje), dzięki czemu pomaga w walce z trądzikiem.

Olejek konopny ma z kolei wyjątkowe właściwości regenerujące, gojące, łagodzące, ale zarazem pomaga w schorzeniach skóry (np. łuszczyca) i innych niedoskonałościach, takich jak trądzik. Szałwia i konopie stanowią podstawę erotycznego olejku do kąpieli. Składnikiem antyseptycznym zamiast szałwii może być także ekstrakt lub olejek eteryczny z eukaliptusa, który świetnie działa na wirusy (np. opryszczki). Wspomaga go działający antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie olejek eteryczny z drzewa herbacianego. Takie rozwiązania stosowane są w olejkach pod prysznic serii Relax.

Jeśli naszym najważniejszym celem jest odstresowanie się, olejki do kąpieli z linii Domowe SPA mydlarni sprawdzą się najlepiej. Zawierają one wspomniane już konopie, ale także miętę lekarską, która wywołuje uczucie odprężenia, świeżości i przyjemnego chłodu. Spośród całej oferty można wybrać następujące olejki i żele do kąpieli:

  • z ekstraktem z siedmiu ziół,
  • z drzewem herbacianym,
  • z zieloną herbatą,
  • z melisą,
  • ze śliwką wołoską,
  • z pomarańczą,
  • z szałwią,
  • z trawą cytrynową,
  • z olejkiem konopnym.

Każdy z tych specyfików ma swoje wyjątkowe właściwości oraz aromat, więc wybór można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji zmysłowych. Niezależnie od wyboru, olejki do kąpieli sprawią, że będziesz czuć się lepiej każdego dnia.

5 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

5 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista