Telefon: 324532236

Witamy w LAVEA

270. Olejki z roślinkami

Dekoracyjne olejki do kąpieli

Dekoracyjne i ozdobne

Olejki i oliwki do kąpieli z roślinkami mają dodatkowo charakter dekoracyjny i ozdobny, a przechowywane są w eleganckim szkle, są dekorowane i ozdabiane kwiatami. Cieszą oko i są nowoczesnym, ekskluzywnym, oryginalnym sposobem na prezent na różne okazje w ciągu roku np. urodziny, imieniny, dzień matki, dzień dziecka, dzień babci, dziadka czy wszelkiego rodzaju rocznice lub święta. Zawierają specjalne dodatki, które tworzą na skórze cieniutką warstewkę ochronną zapobiegając jej wysuszaniu. Mechanizm ich działania polega na tworzeniu na powierzchni skóry bariery, która hamuje utratę wody do otoczenia i zapobiega jej nadmiernemu przesuszeniu.

Wysokojakościowe czyste olejki eteryczne zawarte w olejkach do kąpieli dają wyjątkowe jej wybarwienie, stwarzają przyjemną atmosferę w łazience, pomagają lepiej znieść stresy, relaksują i regenerują całe ciało. Olejki zawierają specjalne dodatki, które tworzą na skórze cieniutką warstewkę ochronną zapobiegając jej wysuszaniu. Działają dobroczynnie na Twój system nerwowy, mają działanie kojące i uspokajające. Pomagają pozbyć się zmęczenia, dają uczucie relaksu i pozytywnie nastrajają na cały następny dzień. Olejki do kąpieli testowane klinicznie.

Oliwki do kąpieli

Świeżo zerwane rośliny i płatki kwiatów wzbogacane wonnymi olejkami eterycznymi, witaminami, maceracjami oraz ekstraktami kwiatów i dziko rosnących ziół to surowce użyte w olejkach i oliwkach do kąpieli Lavea®. Użyte są jedynie surowce odpowiednich fragmentów roślin w których znajdują się związki czynne takie jak flawonoidy, glikozydy czy olejki terpenowe. Właściwe stosowanie naparów, odwarów, ekstraktów, maceracji czy nalewek z ziół wymaga dużej wiedzy. Dodane jednak do olejków i oliwek podnoszą jakość i komfort kąpieli chroniąc skórę przed wysuszeniem i podrażnieniami. Jakość oliwek do kąpieli Lavea poparta jest atestem, a produkty nie są w żadnej fazie produkcji testowane na zwierzętach (cruelty-free).

2 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

2 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista