Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

245. Pudry na wagę

Puder musujący do kąpieli

Relaksujące i odprężające pudry musujące do kąpieli różnią się w zasadniczy sposób od istniejących dotychczas, podobnych produktów na rynku. Produkowane są w dzbanuszkach z grubego szkła oraz na wagę. Receptura tych pudrów oparta jest na minerałach z Morza Martwego, olejkach eterycznych i substancjach aktywnych w postaci ekstraktów oraz witamin z dodatkami świeżych płatków kwiatów, ziół, wonnych korzeni i zbóż.

Pudry do kąpieli

Musująca kąpiel z pudrem z minerałami działa odprężająco, regeneruje i wygładza skórę, pobudza krążenie, dezynfekuje, odświeża, relaksuje, łagodzi zmęczenie i stres. Puder kąpielowy z olejkami i płatkami kwiatów posiada działanie pielęgnacyjne i terapeutyczne na całe ciało. Działa uspokajająco i relaksująco. Usuwa między innymi zmęczenie mięśni, oczyszcza i odświeża skórę oraz usuwa z niej szkodliwe substancje. Puder z mydlarni zawiera minerały z Morza Martwego, a kąpiele solne z pudru zalecane są osobom w każdym wieku.

Minerały z Morza Martwego

Minerały zawarte w Morzu Martwym wykazują antyseptyczne działanie, wspomagają w leczenie trądziku, łuszczycy, egzemach, przy bólach i napięciu mięśni. Po kąpieli poprawia się przemiana materii w komórkach co przyczynia się do regeneracji skóry. Użyte olejki eteryczne w pudrach uwalniają lotne substancje, które przez zmysł węchu oddziałują na tą część mózgu, która steruje Twoimi emocjami. Kąpiel stanie się przyjemnością, potrafi Cię uspokoić i uwolnić od stresów codzienności co wpłynie na Twoje dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne. Zawarte w pudrach musujących olejki eteryczne są stosowane także w aromaterapii, jednej z najstarszej, prostej i skutecznej, a przy tym przyjemnej metody leczenia, wykorzystującej w zabiegach terapeutycznych i kosmetycznych właściwości wielu roślin. Niektóre olejki eteryczne orzeźwiają, pobudzają, inne poprawiają nastrój i działają przeciwdepresyjnie.

Kąpiel z bąbelkami

Minerały z Morza Martwego (ang. Dead Sea Minerals) zawarte w pudrach Lavea są w 100% naturalnymi minerałami pochodzącymi z największego i najbogatszego źródła mineralnego świata to jest Martwego Morza. Minerały dodają cerze świeżości, witalności i blasku, nawilżając ją i oczyszczając, przez co pozostaje ona miękka i delikatna. Pudry z minerałami nadają się idealnie dla wrażliwej skóry z tendencjami do zapaleń uzupełniając straty w skórze przy częstym myciu. Nie naruszają naturalnego pH, a przy prawidłowym stosowaniu zagwarantują skórze doskonałą ochronę.

W zależności od rodzaju dodanego olejku do pudru kąpiel działa odprężająco lub pobudzająco. Optymalna temperatura orzeźwiającej porannej kąpieli w pudrze z płatkami kwiatów i olejkami to około 30ºC. Natomiast relaksująca kąpiel wieczorna, tuż przed snem, może być cieplejsza nawet o osiem stopni. Organizm wtedy doskonale odpoczywa i relaksuje się. Dlaczego więc nie zafundować mu odrobiny luksusu?

5 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

5 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista