Telefon: 32 7936788

Witamy w LAVEA

220. Sole mozaikowe

Sól drobnoziarnista do kąpieli mozaikowa

Powszechnie w solach do kąpieli stosowane są chemicznego pochodzenia kompozycje zapachowe, które w żadnym stopniu nie posiadają właściwości olejków eterycznych. W solach mozaikowych zastosowano najwyższej jakości olejki eteryczne i zapachowe, a zostały one specjalnie dobrane na gruncie ich złożonego i wielofunkcyjnego działania.

Mozaikowa sól kąpielowa z olejkami posiada działanie pielęgnacyjne i terapeutyczne na całe ciało. Działa odprężająco i regeneracyjnie na skórę, pobudza krążenie, dezynfekuje, odświeża, relaksuje, łagodzi także zmęczenie i codzienne stresy. Działa uspokajająco i relaksująco na całe ciało. Usuwa między innymi zmęczenie mięśni, oczyszcza i rewitalizuje skórę oraz usuwa z niej szkodliwe substancje. Sól mozaikowa z olejkami w kąpieli oczyszcza skórę, relaksuje umysł i odpręża ciało.

Kąpiel

Sól zmiękcza także wodę, barwi ją na kolorowo i nadaje piękny zapach w czasie kąpieli. Solna kąpiel pobudzi Twoje zmysły, ciało nabierze równowagi i pozytywnej energii. Każda kąpiel z solą jest więc bardzo przyjemna i staje się wielką, fantastyczną przygodą. Pierwiastki znajdujące się w soli są potrzebne do reakcji chemicznych, które ciągle zachodzą w ciele człowieka regulując procesy metaboliczne. W zależności od rodzaju dodanego olejku do soli kąpiel działa odprężająco lub pobudzająco.

7 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

7 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista