Telefon: 324532236

Witamy w LAVEA

220. Sole mozaikowe

Sól drobnoziarnista do kąpieli mozaikowa

Powszechnie w solach do kąpieli stosowane są chemicznego pochodzenia kompozycje zapachowe, które w żadnym stopniu nie posiadają właściwości olejków eterycznych. W solach mozaikowych zastosowano najwyższej jakości olejki eteryczne i zapachowe, a zostały one specjalnie dobrane na gruncie ich złożonego i wielofunkcyjnego działania.

Sól kąpielowa z olejkami posiada działanie pielęgnacyjne i terapeutyczne na całe ciało. Działa odprężająco i regeneracyjnie na skórę, pobudza krążenie, dezynfekuje, odświeża, relaksuje, łagodzi także zmęczenie i codzienne stresy. Działa uspokajająco i relaksująco na całe ciało. Usuwa między innymi zmęczenie mięśni, oczyszcza i rewitalizuje skórę oraz usuwa z niej szkodliwe substancje. Sól mozaikowa z olejkami w kąpieli oczyszcza skórę, relaksuje umysł i odpręża ciało.

Kąpiel

Sól zmiękcza także wodę, barwi ją na kolorowo i nadaje piękny zapach w czasie kąpieli. Solna kąpiel pobudzi Twoje zmysły, ciało nabierze równowagi i pozytywnej energii. Każda kąpiel z solą jest więc bardzo przyjemna i staje się wielką, fantastyczną przygodą. Pierwiastki znajdujące się w soli są potrzebne do reakcji chemicznych, które ciągle zachodzą w ciele człowieka regulując procesy metaboliczne. W zależności od rodzaju dodanego olejku do soli kąpiel działa odprężająco lub pobudzająco.

Sól kąpielowa z olejkami relaksuje umysł i odpręża ciało. Wszystkie z reguły sole do kąpieli z natury są kosmetykami naturalnymi czy kosmetykami ekologicznymi pod warunkiem, że nie zawierają dodatkowych substancji chemicznych. Najpopularniejszym zastosowaniem soli są kąpiele relaksacyjne.

Co może ekologiczna sól?

  • zmieniać kolor wody,
  • powodować musowanie,
  • zawierać płatki kwiatów,
  • być gruboziarnistą lub mieć formę pudru,
  • zawierać wyjątkowe walory estetyczne,
  • nadawać zapach dzięki naturalnym składnikom, takim jak zmielone skórki pomarańczy lub olejek z lawendy,
  • nawilżać przy pomocy np. koziego mleka i miodu.

Sole do kąpieli mogą mieć właściwości lecznicze i mineralizujące. Sama sól zmiękcza także wodę, wzbogaca kąpiel dodatkami wyciągów z owoców, płatkami kwiatów, ziół i wonnych korzeni oraz pobudza Twoje zmysły. Każda kąpiel z solą jest więc bardzo przyjemna i staje się wielką, fantastyczną przygodą. Pierwiastki znajdujące się w soli gruboziarnistej są potrzebne do reakcji chemicznych, które ciągle zachodzą w ciele człowieka regulując procesy metaboliczne.

3 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

3 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista