Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

240. Sole na wagę

Sól do kąpieli gruboziarnista z płatkami kwiatów

Zwykle w solach do kąpieli stosowane są olejki i kompozycje zapachowe identyczne z naturalnymi, które niestety nie posiadają właściwości olejków eterycznych. Tutaj w solach na wagę z olejkami zastosowano naturalne, najwyższej jakości olejki eteryczne oraz suszone płatki świeżo zerwanych kwiatów, mielonych owoców, suszonych i wonnych korzeni oraz odpowiednio dobranych ziół.

Kąpiel solna

Kąpiel w takiej soli działa odprężająco, regeneruje i wygładza skórę, pobudza krążenie, dezynfekuje, odświeża, relaksuje, łagodzi zmęczenie i stres. Gruboziarnista sól kąpielowa z olejkami i płatkami posiada działanie pielęgnacyjne i terapeutyczne na całe ciało. Działa uspokajająco i relaksująco na całe ciało. Usuwa między innymi zmęczenie mięśni, oczyszcza i odświeża skórę oraz usuwa z niej szkodliwe substancje. Sól z naszej mydlarni zawiera minerały i oligoelementy, a kąpiele w tej soli zalecane są osobom w każdym wieku.

Sól kąpielowa w płatkach kwiatów z olejkami posiada działanie pielęgnacyjne i terapeutyczne na całe ciało, uspokaja, odpręża i regeneruje skórę, pobudza krążenie, dezynfekuje, odświeża, relaksuje, łagodzi także zmęczenie i codzienne stresy. Usuwa między innymi zmęczenie mięśni, oczyszcza i rewitalizuje skórę oraz usuwa też z niej szkodliwe substancje.

Kąpiel w płatkach kwiatów

Sól kąpielowa z płatkami kwiatów zmiękcza wodę, barwi ją na kolorowo i nadaje piękny zapach w czasie kąpieli. Kąpiel w wannie w płatkach z rózy, lawendy, pomarańczy, nagietka czy alg morskich powinna być nie tylko rytuałem pielęgnacyjnym jaki stosuje się „od święta”. Kąpiel w płatkach rozpali zmysły, ale przede wszystkim ujędrnii ciało, które nabierze równowagi i pozytywnej energii. Każda kąpiel z solą jest więc bardzo przyjemna i staje się wielką, fantastyczną przygodą. Pierwiastki znajdujące się w soli są potrzebne do reakcji chemicznych, które ciągle zachodzą w ciele człowieka regulując procesy metaboliczne.

W zależności od rodzaju dodanego olejku do soli kąpiel działa odprężająco lub pobudzająco. Optymalna temperatura orzeźwiającej porannej kąpieli w soli z płatkami kwiatów i olejkami to około 30ºC. Natomiast relaksująca kąpiel wieczorna, tuż przed snem, może być cieplejsza nawet o osiem stopni. Organizm wtedy doskonale odpoczywa i relaksuje się. Dlaczego więc nie zafundować mu odrobiny luksusu?

8 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

8 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista