Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

231. Sole upominkowe

Sól gruboziarnista do kąpieli decor therapy

Sole do kąpieli Decor Therapy

Upominkowe sole do kąpieli z płatkami kwiatów Decor Therapy to 100% naturalna sól mineralna do kąpieli ze świeżymi płatkami kwiatów, elementami dekoracyjnymi w ekskluzywnym i ponadczasowym szkle laboratoryjnym i amforach. Wykonana dla celów ozdobnych oraz użytkowych, a dla podniesienia walorów soli zostały dodane do nich najwyższej jakości kompozycje olejków eterycznych i aromatycznych.

Sól kąpielowa poprawia nastrój w czasie kąpieli, regeneruje skórę i poprawia jej ukrwienie, działa również kojąco i relaksująco. Sole dekoracyjne mogą być również pięknym uzupełnieniem wystroju w łazience, czy też oryginalnym sposobem na prezent na różne okazje, jak np. urodziny, imieniny, dzień matki, dzień dziecka, dzień babci, dziadka i wiele innych.

Dekoracyjna sól kąpielowa z olejkami posiada działanie pielęgnacyjne i terapeutyczne na całe ciało. Działa odprężająco i regeneracyjnie na skórę, pobudza krążenie, dezynfekuje, odświeża, relaksuje, łagodzi także zmęczenie i codzienne stresy. Działa uspokajająco i relaksująco na całe ciało. Usuwa między innymi zmęczenie mięśni, oczyszcza i rewitalizuje skórę oraz usuwa z niej szkodliwe substancje. Sól do kąpieli z olejkami w kąpieli oczyszcza skórę, relaksuje umysł i odpręża ciało.

Kąpiel solna w płatkach

Sól kąpielowa z płatkami kwiatów zmiękcza wodę, barwi ją na kolorowo i nadaje piękny zapach w czasie kąpieli. Kąpiel w wannie w płatkach powinna być nie tylko rytuałem pielęgnacyjnym, jaki stosuje się „od święta”. Kąpiel rozpala zmysły, ale przede wszystkim ujędrnia, a ciało nabiera równowagi i pozytywnej energii. Każda kąpiel z solą jest więc bardzo przyjemna i staje się wielką, fantastyczną przygodą. Pierwiastki znajdujące się w soli są potrzebne do reakcji chemicznych, które ciągle zachodzą w ciele człowieka regulując procesy metaboliczne. W zależności od rodzaju dodanego olejku do soli kąpiel działa odprężająco lub pobudzająco. Jakość soli Decor Therapy poparta jest atestem a produkty nie są w żadnej fazie produkcji testowane na zwierzętach (cruelty-free).

Opakowania ekologiczne - to eleganckie szklane amfory z grubego szkła z naturalnym korkiem, które są przyjazne dla środowiska i mogą być w 100% poddane recyklingowi.

6 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

6 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista