Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

Kryształki do kąpieli Milk Spa kozie mleko 250 ml

Oceń ten produkt jako pierwszy

Upominkowe zdobione kryształki do kąpieli Milk Spa na bazie mleka koziego i leczniczej soli karlsbardzkiej.
Kod: SML-04

Dostępność: W magazynie

17,99 zł
17,99 zł

Zamówienia są realizowane w ciągu 24 h.  Czytaj dalej

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Kontakt pod nr tel. 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00 - 16:00.

W przypadku rezygnacji z zamówionych produktów zapewniamy 100% gwarancji zwrotu pieniędzy.

Zostając naszym stałym klientem otrzymujesz tzw. kupon rabatowy uprawniający do zakupów ze specjalnym rabatem.

Opis produktu

Szczegóły

Kod: SML-04. Kryształki - sól do kąpieli Milk Spa na bazie mleka koziego i leczniczej soli karlsbardzkiej. Zawierają minerały i oligoelementy, a kąpiele w nich zalecane są dla osób w każdym wieku. Kąpiel w kryształkach działa odprężająco, regeneruje i wygładza skórę, pobudza krążenie, dezynfekuje, odświeża, relaksuje, łagodzi zmęczenie i stresy. Kąpiel skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Wspomaga hydratyzację skóry i zabezpiecza przed wysuszeniem, wspomaga regulację przemiany materii i odnowę wierzchniej warstwy skóry. Same kryształki rozpuszczone w wodzie są antyalergiczne i posiadają właściwości antybakteryjne. Skóra po kąpieli jest elastyczna i zabezpieczona przed nieprzyjaznymi wpływami środowiska. Kąpiel działa rozluźniająco na zmęczone mięśnie i pozytywnie na stawy i usuwa zmęczenie. Kryształki zawierają minerały karlsbardzkich wód leczniczych (Karlove Vary).

Skład mleka koziego bardzo zbliżony jest do kobiecego, a nawet jest bogatszy w składniki mineralne. Dlatego też seria Milk Spa podbija serca Pań dbających o linię i piękną, zdrową skórę ponieważ najefektywniej działa na cerę suchą i zniszczoną - zawiera bowiem większą ilość tłuszczu ok. 20%. Wpływa na miękkość, gładkość i elastyczność skóry. Poprawia się ukrwienie skóry, skóra jest nawilżona i ma zdrowy wygląd.

Kozie mleko (Goatsmilk) jest znane ze swych pozytywnych własności na ludzki organizm. Słynąca z piękności królowa egipska Kleopatra zawdzięczała wspaniałą alabastrową skórę codziennym kąpielom w kozim mleku. Skład mleka koziego bardzo zbliżony jest do kobiecego, a nawet jest bogatszy w składniki mineralne. Mleko kozie posiada dużą zawartość użytecznych białek i witamin A+E. Jako kosmetyk jest idealny dla wrażliwej, skłonnej do alergii skóry oraz przy różnorodnych ...

Minerały (Carlsbad minerals) zawarte w serii Milk Spa z kozim mlekiem pochodzą ze źródeł leczniczych, tryskających w okolicach Karlsbadu /Karlovy Vary/. Są także tutaj złoża dwutlenku węgla i borowin. Leczenie wodą poprzez inhalacje i picie jak również kąpiele stały się modne w Europie już pod koniec XVIII wieku. Lecznicze właściwości karlsbardzkich źródeł mineralnych potwierdzili naukowcy co zapoczątkowało gwałtowny rozwój nikomu nie znanej dotąd miejscowości Carlsbad należącej wówczas do cesarstwa austro-węgierskiego. Wtedy to zaczęło ściągać do uzdrowiska najznakomitsze towarzystwo z całej Europy. Leczyli się tu i odpoczywali nawet królowie a także kompozytorzy jak Fryderyk Chopin czy Ludwig van Beethoven. Obecnie przyjeżdżają kuracjusze do źródełek z alkaliczno-słoną wodą, która pomaga przy zaburzeniach metabolizmu, chorobach mięśni i stawów, przy cukrzycy i w rekonwalescencji po leczeniu onkologicznym.

Uzdrowisko w Karlovych Varach specjalizuje się także w leczeniu chorób kobiecych, kręgosłupa, dróg moczowych i nerek. W kompleksie Aquaforum są baseny ze słoną wodą o zróżnicowanej temperaturze, bicze wodne, zjeżdżalnie, fitness, dekoracje w stylu łaźni rzymskich co uatrakcyjnia lecznicze właściwości uzdrowiska. Oprócz typowych zabiegów leczniczych można skorzystać z bogatej oferty fitness i wellness np. formowanie sylwetki, leczenie i usuwanie cellulitu oraz innych, jak choćby kryjący się pod intrygującą nazwą "eliksir życia dla mężczyzn".

Kryształki do kąpieli z mlekiem kozim mogą być dobrym pomysłem na oryginalny upominek.

Określenie SPA pochodzi od łacińskiej sentencji Sanitas Per Aquam - co oznacza: zdrowie dzięki wodzie. Odkrycie oddziaływania wody na nasz organizm i samopoczucie, tak ważne dla filozofii SPA nie nastąpiło nagle. Już w kulturach starożytnych kąpiel była ważnym elementem codzienności, a z czasem stała się prawdziwym rytuałem o głębokim znaczeniu obyczajowym oraz religijnym.  Jakość serii pielęgnacyjno-kąpielowej Milk SPA poparta jest atestem, a ich produkcja nie wiąże się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt (cruelty-free).

Sposób użycia: 3-4 łyżek soli wsyp do przygotowanej kąpieli. Idealne efekty uzyskujemy w temperaturze 40-45°C i po 20 min trwania kąpieli solnej. Sól nie tylko umyje ale także wypielęgnuje i zrelaksuje całe ciało.  Produkt przechowuj w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze do 25 °C.

Recenzje

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kryształki do kąpieli Milk Spa kozie mleko 250 ml

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.