Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

Sól do kąpieli czekoladowa 250 ml

Oceń ten produkt jako pierwszy

Sól do kąpieli gruboziarnista na bazie leczniczej soli karlsbardzkiej i czekolady.
Kod: HO-05

Dostępność: W magazynie

17,00 zł
17,00 zł

Zamówienia są realizowane w ciągu 24 h.  Czytaj dalej

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Kontakt pod nr tel. 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00 - 16:00.

W przypadku rezygnacji z zamówionych produktów zapewniamy 100% gwarancji zwrotu pieniędzy.

Zostając naszym stałym klientem otrzymujesz tzw. kupon rabatowy uprawniający do zakupów ze specjalnym rabatem.

Opis produktu

Szczegóły

Kod: HO-05. Energetyzująca sól czekoladowa do kąpieli na bazie gruboziarnistej soli karlsbardzkiej z okolic Karlsbadu (Karlovy Vary). Sól ta jest bardzo bogata w związki dwuwęglanowe, siarczanowe, chlorowe i sodowe oraz borowiny. Z dobrodziejstw minerałów soli karlsbardzkiej korzystali w przeszłości w Karlovych Varach nawet królowie, a także kompozytorzy jak Fryderyk Chopin czy Ludwig van Beethoven.

Kąpiel w soli czekoladowej spowalnia procesy starzenia (działa antyoksydacyjnie) i utrzymuje skórę w doskonałej kondycji. Skóra uwalnia hormony szczęścia tzw. endorfiny, co w efekcie łagodzi stres, odpręża i poprawia nastrój. Posiada właściwości relaksacyjne, nawilżające, detoksykacyjne i wygładzające. Odżywia skórę zabezpieczając jednocześnie przed jej wysuszeniem.

Czekolada (Chocolate) w dawnych czasach była traktowana z niezwykłą czcią i pełniła szczególną funkcję podczas odprawiania świętych rytuałów. Ze względu na swe własności i działanie zyskała miano "Napoju Bogów". Czekolada wpływa na wzrost poziomu serotoniny i endorfiny w mózgu i dlatego nazwana jest hormonem szczęścia. Poza tym nie tylko świetnie smakuje ale ma bardzo dobry wpływ ...

Sól karlsbardzka (Carlsbad salts) oparta jest na minerałach ze źródeł leczniczych, tryskających w okolicach Karlsbadu /Karlovy Vary/. Są także tutaj złoża dwutlenku węgla i borowin. Leczenie wodą poprzez inhalacje i picie jak również kąpiele stały się modne w Europie już pod koniec XVIII wieku. Lecznicze właściwości karlsbardzkich źródeł mineralnych potwierdzili naukowcy co zapoczątkowało gwałtowny rozwój nikomu nie znanej dotąd miejscowości Carlsbad należącej wówczas do cesarstwa austro-węgierskiego. Wtedy to zaczęło ściągać do uzdrowiska najznakomitsze towarzystwo z całej Europy. Leczyli się tu i odpoczywali nawet królowie a także kompozytorzy jak Fryderyk Chopin czy Ludwig van Beethoven. Obecnie przyjeżdżają kuracjusze do źródełek z alkaliczno-słoną wodą, która pomaga przy zaburzeniach metabolizmu, chorobach mięśni i stawów, przy cukrzycy i w rekonwalescencji po leczeniu onkologicznym.

Uzdrowisko w Karlovych Varach specjalizuje się także w leczeniu chorób kobiecych, kręgosłupa, dróg moczowych i nerek. W kompleksieAquaforum są baseny ze słoną wodą o zróżnicowanej temperaturze, bicze wodne, zjeżdżalnie, fitness, dekoracje w stylu łaźni rzymskich co uatrakcyjnia lecznicze właściwości uzdrowiska. Oprócz typowych zabiegów leczniczych można skorzystać z bogatej oferty fitness i wellness np. formowanie sylwetki, leczenie i usuwanie cellulitu oraz innych, jak choćby kryjący się pod intrygującą nazwą "eliksir życia dla mężczyzn".

Ludzie sukcesu używają mydeł i kosmetyków z czekoladą.

Kosmetyki z czekoladą Chocolate Line pobudzą Twoje zmysły, ciało nabierze równowagi i pozytywnej energii. Będzie to w efekcie delikatna pielęgnacja skóry z harmonizującym aromatem czekolady o wyjątkowej zgodności z naskórkiem, masełka kakaowego i olejku oliwnego. Sól do kąpieli z mydlarni nie zawiera surowców pochodzenia zwierzęcego, a jego produkcja nie wiąże się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt (cruelty-free).

Sposób użycia: 3-4 łyżek soli wsyp do przygotowanej kąpieli. Idealne efekty uzyskujemy w temperaturze 40-45°C i po 20 min trwania kąpieli solnej. Sól nie tylko wspomaga mycie ciała ale także wypielęgnuje i zrelaksuje całe ciało.

Recenzje

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Sól do kąpieli czekoladowa 250 ml

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.