Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

343. Glinki i maski

Maseczki do twarzy

Maseczki kosmetyczne

Używane są do pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała. Ich oczyszczające i odżywiające działanie znane było już w starożytności. Glinki swoją moc czerpią z wnętrza Ziemi. Te naturalne surowce mineralne wydobywane z niedostępnych miejsc, głębokich pokładów gleby oraz jaskiń wolne są od zanieczyszczeń. W połączeniu z wodą lub z naparem z ziół lub olejkami kosmetycznymi Lavea® glinki mogą być wykorzystywane jako maseczki kosmetyczne na twarz i dekolt, na oczy, włosy, a także jako okłady do pielęgnacji całego ciała. Mają także zastosowanie w leczeniu trądziku, wyprysków, egzem, grzybic, także przy alergiach, oparzeniach i pękających naczynkach.

Glinki i gotowe maseczki

Glinki kosmetyczne ujędrniają skórę, likwidują rozstępy, rozbijają cellulit (pomarańczową skórkę) i skutecznie działają na trądzik oraz poprawiają jakość włosów. Zapewniają Ci więc zdrowy wygląd skóry oraz włosów, co będzie sprzyjało zachowaniu urody i młodości. Usuwają także zmęczenie, dodają energii i witalności. Maseczka spowalnia powstawanie drobnych i głębokich zmarszczek oraz przywraca naturalny poziom wilgotności skóry. Regeneruje skórę oraz pozostawia ją odżywioną. Zmniejsza także zauważalne oznaki starzenia się skóry polepszając jej jędrność i elastyczność. Gotowe maseczki mają postać nasączonej tkaniny wyciągami z roślin. Obok glinek kosmetycznych to drugi sposób pielęgnacji twarzy, dekoltu, powiek i okolic oczu. Wygładzają skórę i oczyszczają pory skórne, mają działanie relaksujące i usuwają zmęczenie. Maseczki takie są natychmiast gotowe do użycia.

Maski do włosów

Maski do włosów

Maseczki do włosów (odżywki) są nierozłącznym produktem z szamponami, które używamy do codziennej pielęgnacji włosów. Ich zadanie to nie tylko ochrona przed szkodliwym wpływem warunków zewnętrznych ale także wpływ na to aby włosy wyglądały estetycznie, dobrze się układały i zachowały zdrowy wygląd. Odżywki do włosów Lavea® zawierają m.in. ekstrakt z konopi, minerały z Morza Martwego, olejek oliwny oraz roślinną glicerynę, która pozwala na dokładne zawiązanie wody w strukturze włosa – co widocznie poprawia jego kondycję oraz wpływa na uelastycznienie samego włosa.

Dzięki regenerującym odżywkom włosy będą aksamitnie miękkie i delikatnie pachnące. Maski są swoistymi kondycjonerami do włosów, które wzmacniają wnętrze włosów i nadają im lekkość i miękkość, a skórze głowy nadają głębokie nawilżenie.

 

1 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

1 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista