Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

340. Mydła w płynie

Luksusowe mydła w płynie

Luksusowe mydło

Mydła w płynie oferowane w szklanych amforach wykonane są w taki sposób aby różniły się od powszechnie używanych zwykłych mydeł. Są wykwintnym i delikatnym środkiem do pielęgnacji skóry wrażliwej. Mydła nie wysuszają skóry jak to mogą robić przemysłowe mydła w płynie. Mają postać gęstego żelu, a zawarte w nich kolagen, olejek migdałowy, morskie minerały, wyciąg z aloesu, miód, olejek oliwny, frezja, ginkgo biloba, różne zioła, naturalna gliceryna oraz panthenol (witamina B5) nawilżają Twoją skórę i uelastycznia ją, odżywiają, regenerują i wpływają pozytywnie na Twoją skórę. Jakość mydeł w płynie poparta jest atestem, a ich produkcja nie wiąże się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt (cruelty-free).

Kolagen i aloes

Kolagen ma entuzjastyczne oceny specjalistów medycyny za swoje właściwości. Posiada zdolność powodowania obiektywnego przyrostu tkanki skórnej w miejscu jej pomarszczenia. Wpływa pozytywnie na giętkość i jędrność oraz regenerację skóry. Aloes zawiera substancje mineralne takie jak wapń, magnez, fosfor, sód, cynk, żelazo, mangan potas, chrom, miedź i selen. Posiada właściwości zmiękczające, nawilżające, odbudowujące naskórek i przeciwzapalne. Nadaje się do pielęgnacji skóry suchej i podrażnionej.

Opakowania ekologiczne

Luksusowe mydła w płynie są mają opakowania ekologiczne, z grubego szkła z naturalnym korkiem i przyjazne dla środowiska. Mogą być w 100% poddane recyklingowi. Firma Lavea lubi opakowania szklane, są zawsze eleganckie, zdrowe, wielorazowego użytku i nie szkodzą środowisku. Ich recykling pozwala oszczędzać energię, zmniejszyć objętość odpadów na składowiskach i emisję zanieczyszczeń do atmosfery. Huty szkła nie produkują praktycznie żadnych odpadów produkcyjnych dlatego też butelki szklane używane w produktach Lavea® są przyjazne dla środowiska. A czy wiesz, że czas rozkładu np. tworzyw sztucznych (opakowania powszechnie używanych kosmetyków) w naszym środowisku sięga setek lat? Wybór więc należy do Ciebie.

9 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

9 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista