Telefon: 32 4532236

Witamy w LAVEA

395. Aromatherapy

Kosmetyki aromatyczne

Kosmetyki aromaterapeutyczne

Kosmetyki Aromatherapy Lavea z ekstraktami owoców tropikalnych zaprojektowane są i wykonane z przeznaczeniem do pielęgnacji ciała, w celu jego odprężenia, rozluźnienia i relaksu. Mogą także usunąć zmęczenie organizmu i wytworzyć dobry nastrój w czasie oraz po kąpieli. Badania wykazują, że ludzie zadbani, atrakcyjnie wyglądający są dużo zdrowsi, mniej chorują i mają większą odporność psychiczną.

Współczesna kosmetologia ma ścisły związek z naukami medycznymi, a opracowane w laboratorium produkty do pielgnacji ciała nie są tylko zwykłymi kosmetykami chemicznymi. Mają pozytywne działanie na skórę, a olejki roślinne w nich zawarte są bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, lecytynę, pektyny, enzymy, prowitaminy, witaminy i sole mineralne.

Granat i arbuz

Owoc granatu (łac. Pomum Granatum) nazywany także rajskim owocem, a już od pradawnych czasów był wysoko ceniony w medycynie ludowej między innymi ze względu na swoje właściwości odmładzające i zapewniające płodność. Arbuz (łac. Citrullus Lanatus) nazywany także kawonem lub melonem jest często wykorzystywany przy leczeniu stanów zapalnych skóry oraz tzw. zajadów, czy wyprysków. To naturalny środek oczyszczający i przeciwzmarszczkowy.

Zielona herbata z mandarynką

Zielona herbata (łac. Thea Sinesis) uelastycznia skórę i zachowuje jej sprężystość. Chroni skórę przed wolnymi rodnikami oraz przed szkodliwymi wpływami zanieczyszczonego środowiska, dotlenia komórki skóry, pobudza procesy odnowy komórek. Jest bogatym źródłem prowitaminy A oraz witamin B1, B2, C, PP, K i mikroelementów. Mandarynka (łac. Citrus Mobilis) działa uspokajająco, usuwa napięcie i stany nerwowe. Należy do najbezpieczniejszych olejków eterycznych wykorzystywanych w aromaterapii i jako taki nadaje się dla dzieci i kobiet w ciąży. Stosuje się do likwidacji rozstępów. Jest środkiem łagodnie ściągającym i nadaje się dla cery tłustej ze skłonnością do wyprysków i trądziku.

3 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

3 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista