Telefon: 32 7936788

Witamy w LAVEA

374. Erotic

Kosmetyki z feromonami

Feromony

Czysta pokusa, ekscytująca mieszanka, mocne feromony w serii kosmetycznej Erotic zaprojektowanej i wykonanej w mydlarni Lavea wg specjalnej technologii z przeznaczeniem do pielęgnacji Twojego ciała, a równoczesnie w celu zwiększenia Twej atrakcyjności! Emitowana moc feromonów działa na każdego bez wyjątku, pomaga nie tylko w relacjach damsko - męskich jak równieżi w codziennym życiu, na spotkaniach wszelkich towarzyskich czy biznesowych.

Te bezwonne, lotne substancje hormonalne zwiększające naszą atrakcyjność pobudzają zmysły i wyobraźnię. Są wytwarzane i emitowane przez człowieka, działające na podświadomość wabiąc osoby płci przeciwnej na poziomie instynktu jako miłosne oczarowanie. Naukowcy z University of Colorado oraz University of Utah w USA odkryli, że feromon wyczuwany jest przez narząd nosowo-lemieszowy zwany VNO (ang. Vomeronasal Organ), który umiejscowiony jest na wewnętrznej ściance nosowej w obrębie małżowiny. Podczas badań przeprowadzonych przez lekarza seksuologa 3/4 uczestników pozytywnie oceniło działanie użytych feromonów w mydłach i kosmetykach marki Lavea®.

Właściwości feromonów

Feromony (ang. pheromones) tak zwane "Substancje Miłości" są transmitowane do obszarów mózgu odpowiedzialnych za emocje w postaci sygnałów chemicznych informujących mózg człowieka o atrakcyjności płci przeciwnej. Zachodzi tu swoista komunikacja chemiczna. Najbardziej znanymi feromonami są Androstenol, Androsteron i Androstenon.

 

4 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

4 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista