Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

406. Kozie mleko

Kosmetyki z mlekiem kozim

Kosmetyki z mlekiem kozim

Proteiny uzyskane z mleka koziego są stosowane w kosmetykach ręcznie robionych Lavea® ze względu na swe właściwości. Mleko kozie jest wyjątkowo bogatym źródłem trójglicerydów. Zawiera dużo wapnia, fosforu, potasu, witaminy PP i A, a ponadto jest antyalergiczne i posiada właściwości antybakteryjne. Mleko kozie działa nawilżająco i odżywczo na komórki skóry czyniąc skórę gładką, jędrną i elastyczną. Zawiera więcej wapnia, potasu, fosforu, a także witamin A1, B1, B2, PP i C. Seria kosmetyków z kozim mlekiem może być wspaniałym pomysłem na prezent.

Piękno skóry

Seria kosmetyków z kozim mlekiem podbija serca kobiet dbających o linię i piękną, zdrową skórę. Najefektywniej działają one na cerę suchą i zniszczoną, bowiem kozie mleko zawiera większą ilość tłuszczu około 20%. Wpływa na miękkość, gładkość i elastyczność skóry. Jest idealne do wrażliwej, skłonnej do alergii skóry oraz przy różnorodnych jej chorobach. Sprzyja zachowaniu urody i młodości.

Słynąca z piękności królowa egipska Kleopatra zawdzięczała wspaniałą alabastrową skórę codziennym kąpielom w kozim mleku. Skład mleka koziego bardzo zbliżony jest do kobiecego, a nawet jest bogatszy w składniki mineralne. Mleko kozie posiada dużą zawartość użytecznych białek i witamin A+E. Jest odpowiednie do codziennej pielęgnacji delikatnej i wrażliwej cery. Kozie mleko jako tonik czy maseczka na twarz jak i na włosy to odmładzający multikosmetyk.

4 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

4 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista