Telefon: 324532236

Witamy w LAVEA

Mleko do kąpieli Milk Spa 250 ml

Oceń ten produkt jako pierwszy

Upominkowe mleko do kąpieli Milk Spa z mlekiem kozim i minerałami z karlsbardzkich wód leczniczych zdobione.
Kod: SML-01

Dostępność: W magazynie

17,00 zł
17,00 zł

Zamówienia są realizowane w ciągu 24 h.  Czytaj dalej

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Kontakt pod nr tel. 32 4532236 oraz 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00 - 16:00.

W przypadku rezygnacji z zamówionych produktów zapewniamy 100% gwarancji zwrotu pieniędzy.

Zostając naszym stałym klientem otrzymujesz tzw. kupon rabatowy uprawniający do zakupów ze specjalnym rabatem.

Opis produktu

Szczegóły

Kod: SML-01. Mleko do kąpieli Milk Spa z mlekiem kozim. Kozie mleko zawiera kwas mlekowy, który skutecznie i długotrwale nawilża skórę oraz chroni przed szkodliwym wpływem środowiska i działaniem wolnych rodników. Zabezpiecza skórę przed wysuszeniem, a kwasy AHA biorą udział w prawidłowym ukrwieniu skóry, regulacji przemiany materii i odnowy jej wierzchniej warstwy. Mleko do kąpieli aktywuje procesy regeneracji skóry, wzmacniają się ścianki naczyń krwionośnych co powoduje aktywację procesu syntezy kolagenu i elastyny. Jest antyalergiczne i posiada właściwości antybakteryjne. Skóra po kąpieli jest elastyczna i zabezpieczona przed nieprzyjaznymi wpływami środowiska. Zawiera także minerały karlsbardzkich wód leczniczych (Karlove Vary).

Kozie mleko (Goatsmilk) jest znane ze swych pozytywnych własności na ludzki organizm. Słynąca z piękności królowa egipska Kleopatra zawdzięczała wspaniałą alabastrową skórę codziennym kąpielom w kozim mleku. Skład mleka koziego bardzo zbliżony jest do kobiecego, a nawet jest bogatszy w składniki mineralne. Mleko kozie posiada dużą zawartość użytecznych białek i witamin A+E. Jako kosmetyk jest idealny dla wrażliwej, skłonnej do alergii skóry oraz przy różnorodnych ...

Minerały (Carlsbad minerals) zawarte w serii Milk Spa z kozim mlekiem pochodzą ze źródeł leczniczych, tryskających w okolicach Karlsbadu /Karlovy Vary/. Są także tutaj złoża dwutlenku węgla i borowin. Leczenie wodą poprzez inhalacje i picie jak również kąpiele stały się modne w Europie już pod koniec XVIII wieku. Lecznicze właściwości karlsbardzkich źródeł mineralnych potwierdzili naukowcy co zapoczątkowało gwałtowny rozwój nikomu nie znanej dotąd miejscowości Carlsbad należącej wówczas do cesarstwa austro-węgierskiego. Wtedy to zaczęło ściągać do uzdrowiska najznakomitsze towarzystwo z całej Europy. Leczyli się tu i odpoczywali nawet królowie a także kompozytorzy jak Fryderyk Chopin czy Ludwig van Beethoven. Obecnie przyjeżdżają kuracjusze do źródełek z alkaliczno-słoną wodą, która pomaga przy zaburzeniach metabolizmu, chorobach mięśni i stawów, przy cukrzycy i w rekonwalescencji po leczeniu onkologicznym.

Uzdrowisko w Karlovych Varach specjalizuje się także w leczeniu chorób kobiecych, kręgosłupa, dróg moczowych i nerek. W kompleksie Aquaforum są baseny ze słoną wodą o zróżnicowanej temperaturze, bicze wodne, zjeżdżalnie, fitness, dekoracje w stylu łaźni rzymskich co uatrakcyjnia lecznicze właściwości uzdrowiska. Oprócz typowych zabiegów leczniczych można skorzystać z bogatej oferty fitness i wellness np. formowanie sylwetki, leczenie i usuwanie cellulitu oraz innych, jak choćby kryjący się pod intrygującą nazwą "eliksir życia dla mężczyzn".

Mleko do kąpieli może być dobrym pomysłem na oryginalny upominek.

Określenie SPA pochodzi od łacińskiej sentencji Sanitas Per Aquam - co oznacza: zdrowie dzięki wodzie. Odkrycie oddziaływania wody na nasz organizm i samopoczucie, tak ważne dla filozofii SPA nie nastąpiło nagle. Już w kulturach starożytnych kąpiel była ważnym elementem codzienności, a z czasem stała się prawdziwym rytuałem o głębokim znaczeniu obyczajowym oraz religijnym.  Jakość serii kąpielowej Milk SPA poparta jest atestem, a ich produkcja nie wiąże się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt (cruelty-free).

Sposób użycia: 2 łyżki stołowe mleka wlej do przygotowanej kąpieli i dokładnie rozmieszaj. Mleko jest nie tylko środkiem myjącym ale także pielęgnacyjnym. Produkt przechowuj w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze do 25 °C. Najlepsze efekty uzyskasz w kąpieli o temperaturze 37°C stosowanej przez 20-30 minut dwa razy w tygodniu.

Recenzje

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Mleko do kąpieli Milk Spa 250 ml

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.