Telefon: 32 7936788

Witamy w LAVEA

397. Magistra

Kosmetyki Magistra

Kosmetyki na prezent

Seria Magistra Lavea z olejkami eterycznymi lawendy, werbeny tropikalnej i róży francuskiej jest zaprojektowana i wykonana z przeznaczeniem do pielęgnacji ciała oraz w celu jego odprężenia, rozluźnienia i relaksu. Kosmetyki z serii Magistra usuwają zmęczenie organizmu i wytwarzają dobry nastrój w czasie oraz po kąpieli. Badania wykazują, że ludzie zadbani, atrakcyjnie wyglądający są dużo zdrowsi, mniej chorują i mają większą odporność psychiczną. Współczesna kosmetologia ma ścisły związek z naukami medycznymi, a opracowane w laboratorium produkty do pielgnacji ciała nie są tylko zwykłymi kosmetykami chemicznymi i marketowymi. Seria kosmetyczna Magistra może być wspaniałym pomysłem na oryginalny upominek.

Lawenda

Lawenda (łac. Lavandula Officinalis) to najcenniejszy w aromaterapii olejek eteryczny, zawierający największą ilość estru działającego odprężająco i uspokajająco na psychikę człowieka. Działa tonizująco i stymulująco na centralny układ nerwowy. Ma działanie antyseptyczne oraz przyśpiesza gojenie się ran po których nie pozostają blizny. Lawenda od stuleci jest używana w kosmetyce dla swojego oczyszczającego i przeciwzapalnego działania.

Litsea Cubeba

Litsea Cubeba to olejek eteryczny znany również pod nazwą werbeny tropikalnej, który zapewnia aromatyczne właściwości uspokajające, łagodzące i przeciwzapalne. Zapach przypomina aromaty cytryny z dodatkiem nut kwiatowych. Naturalne pochodzenie tego olejku eterycznego zapewnia długotrwały efekt leczniczy i oczyszczający co stanowi naturalny, domowy sposób na zachowanie dobrego zdrowia i świetnego samopoczucia.

Róża francuska

Róża francuska (łac. Rosa Gallica) zalecana jest jako kosmetyczny dodatek do kąpieli, który wspomaga leczenie podrażnionej skóry np. przy drobnych zranieniach, pryszczach czy też uczuleniach skóry wrażliwej. Olejek działa przeciwzmarszczkowo na skórę, poprawia samopoczucie i odświeża ciało. Działa relaksująco i uspokajająco na organizm.

4 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

4 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista