Telefon: 324532236

Witamy w LAVEA

400. Kosmetyki SPA

Kosmetyki SPA

Kosmetyki na prezent

Odpowiednią pielęgnację skóry podczas kąpieli możemy zagwarantować poprzez odpowiednio wyselekcjonowane olejki i ekstrakty zawarte w serii kosmetyków SPA Botanico. Rozpylone cząsteczki olejków pozostają na skórze i zabezpieczają ją przed wysuszeniem. Jest to bardzo ważne przy skórze wrażliwej i podatnej na różne dolegliwości skórne. SPA Botanico nie naruszają także naturalnego pH skóry. Jakość serii kosmetycznej SPA Botanico poparta jest atestem, a jej produkcja nie wiąże się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt (cruelty-free). Seria kosmetyków SPA werbeny cytrynowej, róży i z minerałami z Morza Martwego może być wspaniałym pomysłem na oryginalny upominek.

Werbena

Do pozyskania naturalnego olejku eterycznego werbeny cytrynowej do serii SPA niezbędne było zużycie bardzo dużej ilości tych części tej rośliny. Badania wykazują również, że werbena pomaga pozbyć się toksyn, które dostały się do organizmu po ukąszeniu owadów. Dlatego nie należy szukać olejków identycznych z naturalnymi ani też esencji. Najbardziej wartościowym jest właśnie czysty olejek eteryczny, który ma gwarancję zgodności z normami Farmakopei Polskiej, Brytyjskiej lub Międzynarodowej Organizacji Normalizacji (ISO).

Morze Martwe

Kosmetyczny i leczniczy wpływ na skórę minerałów z Morza Martwego jest wiadomy od dawna. Kosmetyków z tego morza można z powodzeniem używać do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, nawet tak delikatnej i wrażliwej, jak skóra niemowląt i małych dzieci. Poza działaniem teraupetycznym mają one bowiem też działanie pielęgnacyjne. Łagodzenie a nawet likwidacja chorób skórnych nad Morzem Martwym należy historycznie do skutecznych sposobów leczenia. Minerały z tego morza są naturalnymi produktami o szczególnych właściwościach z których już od wieków korzystają miliony ludzi. Morze Martwe to prawdziwa skarbnica minerałów, których potrzebuje Twoja skóra takich jak potas, magnez, cynk, wapń, chrom, żelazo, lit i bar. Kosmetyki SPA z Morza Martwego warto mieć zawsze w łazience i korzystać z ich dobroczynnego wpływu na skórę.

3 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

3 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista