Telefon: 32 4532236

Witamy w LAVEA

360. Miód - Detox

Kosmetyki naturalne z miodem

Mleczko pszczele i miód

Mleczko pszczele (Royal Yelly) uznawane jest za punkt kulminacyjny naturalnej biosyntezy kolagenu dzięki cudownej kombinacji wartości odżywczej i specyficznych substancji w nim zawartych. Stymuluje odnowę biologiczną tkanek. Zawiera wszystkie elementy, które są niezbędne dla procesów wzrostu, rozwoju i normalnego funkcjonowania organizmu człowieka, białko (proteiny), lipidy, węglowodory oraz minerały i witaminy. Kosmetyk naturalny wszech czasów - mleczko pszczele i miód. Mleczko pszczele zawiera mikro i makroelementy takie jak: potas, sód, wapń, fosfor, magnez, żelazo, cynk, siarka, kobalt, chrom, bizmut, miedź, a nawet złoto. Jest skarbnicą witamin z grupy B oraz A, E i K. Zawiera również kwas pantotenowy, enzymy, koenzymy, biotynę i kwas nukleinowy. Usuwa wolne rodniki i działa bakteriostatycznie nawet w rozcieńczeniu 1:1000.

Kosmetyki z miodem

Miód (Honey) to produkt naturalny, który już przed setkami lat stosowały starożytne piękności dla zachowania swojej urody. Znane były kąpiele w mleku i miodzie. Miód to idealny kosmetyk dla zmęczonej i szarej skóry. Ten słodki dar pszczół działa na naszą skórę odżywczo, energizująco, a także łagodzi podrażnienia i przyspiesza gojenie się naskórka. Serie kosmetyków Lavea® na bazie miodu i mleczka pszczelego są opracowane przez doktorów nauk medycznych zajmujących się apiterapią, dziedziną medycyny zajmującą się dermokosmetykami leczniczymi i profilaktyką schorzeń za pomocą produktów pszczelich.

Detox dla skóry

Kosmetyki detox

Oczyszczająca dla skóry linia kosmetyków Detox z herbatką do kąpieli zaprojektowana jest z przeznaczeniem do higieny całego ciała, a w szczególności do oczyszczania skóry z zalegających tam toksyn. Kosmetyki te kompleksowo oczyszczają i odżywiają skórę oraz uzupełniają komórki skóry w brakujące mikroelementy i minerały. Seria kąpielowa Detox Skin Care to ciekawa produkcja kosmetyków ręcznie robionych ze względu na sposób oddziaływania na skórę i cały organizm. Kosmetyki działają na skórę dwukierunkowo zarówno od zewnątrz (mydło) jak i od wewnątrz (kosmetyk wewnętrzny - herbata oczyszczająca). Olejki i składniki ziół wchodzące w skład serii kosmetycznej Detox bogate są w substancje aktywne, flawonoidy, polifenole, prowitaminy, witaminy, mikroelementy i minerały z Morza Martwego. Umożliwia to utrzymanie zdrowej, ładnie wyglądającej cery oraz poprawę kondycji całego organizmu.

 

4 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

4 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista