Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

131. Mydła miniaturowe

Mydła miniaturowe dla dzieci

Jedna z ciekawszych propozycji z przeznaczeniem dla dzieci, ale nie tylko. Glicerynowe, kolorowe mydełka w postaci aniołków, w kształcie zwierzątek, owoców, serduszek i różnych innych form oraz kształtów uprzyjemnią kąpiel dając radość Twojemu dziecku.

Prezent dla gości

Miniaturowe mydełka glicerynowe można także wykorzystać w celu promocji swojej firmy, jak również w salonach ślubnych gdzie proponuje się je do dekoracji stołów ślubnych. Będzie to wówczas bardzo oryginalny prezent dla gości zaproszonych na ślub. Mydła miniaturowe są wyjątkowo przyjemne w dotyku. Mają bardzo delikatny zapach, dobrze się pienią i nie uczulają oraz nie podrażniają skóry. Są wyjątkowo łagodne i delikatne dlatego mogą być także oryginalnym prezentem dla naszych milusińskich.

Reklama dla dzieci

Dzieci znajdują przyjemność w wielokrotnym oglądaniu tej samej reklamy tak jak lubią w kółko słuchać tej samej bajki. Nie potrafią natomiast dobrze odtwarzać zawiłych nazw produktów. Dlatego też dziecko musi zrozumieć reklamę, aby była ona skuteczna. Do tego celu mogą posłużyć mydełka miniaturowe.

Produkty 1 do 12 z 14

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 12 z 14

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2