Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

131. Mydła miniaturowe

Mydła miniaturowe dla dzieci

Jedna z ciekawszych propozycji z przeznaczeniem dla dzieci, ale nie tylko. Glicerynowe, kolorowe mydełka w postaci aniołków, w kształcie zwierzątek, owoców, serduszek i różnych innych form oraz kształtów uprzyjemnią kąpiel dając radość Twojemu dziecku.

Prezent dla gości

Miniaturowe mydełka glicerynowe można także wykorzystać w celu promocji swojej firmy, jak również w salonach ślubnych gdzie proponuje się je do dekoracji stołów ślubnych. Będzie to wówczas bardzo oryginalny prezent dla gości zaproszonych na ślub. Mydła miniaturowe są wyjątkowo przyjemne w dotyku. Mają bardzo delikatny zapach, dobrze się pienią i nie uczulają oraz nie podrażniają skóry. Są wyjątkowo łagodne i delikatne dlatego mogą być także oryginalnym prezentem dla naszych milusińskich.

Reklama dla dzieci

Dzieci znajdują przyjemność w wielokrotnym oglądaniu tej samej reklamy tak jak lubią w kółko słuchać tej samej bajki. Nie potrafią natomiast dobrze odtwarzać zawiłych nazw produktów. Dlatego też dziecko musi zrozumieć reklamę, aby była ona skuteczna. Do tego celu mogą posłużyć mydełka miniaturowe.

4 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

4 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista