Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

130. Mydła muszle

Mydła muszle z algami

Te delikatne mydełka glicerynowe okazjonalne i dekoracyjne mogą cieszyć oko, a jednocześnie mogą być nowoczesnym, ekskluzywnym, a przy tym oryginalnym sposobem na prezent dla dzieci i dla dorosłych, dla ukochanej osoby, czy też bliskich i przyjaciół. Nadarzają się różne okazje jak np. urodziny, imieniny, dzień matki, dzień dziecka, dzień babci, dziadka etc. Zawarta w mydłach figurkach gliceryna roślinna osłania skórę, przenikając do przestrzeni międzykomórkowych, gdzie wiąże ilość wody niezbędną do zachowania prawidłowego nawilżenia skóry. Wygładza i poprawia jej elastyczność, reguluje procesy prawidłowej odnowy naskórka.

Promocja i upominek

Mydełka muszelki z algami można także wykorzystać w celu promocji swojej firmy jak również w salonach ślubnych, gdzie proponuje się je do dekoracji stołów ślubnych. Będzie to wówczas bardzo oryginalny prezent dla gości zaproszonych na Twój ślub. Mydła figurki są wyjątkowo przyjemne w dotyku. Mają bardzo delikatny zapach, dobrze się pienią i nie uczulają oraz nie podrażniają skóry. Są wyjątkowo łagodne i delikatne. Może być także wyjątkowo oryginalnym prezentem dla naszych milusińskich.

Muszle z algami morskimi

Mydła z wodorostami czyli morskimi algami (algae) w kształcie muszelek zawierają duże ilości mikro i makro elementów, które są niezbędnymi czynnikami dla procesów życiowych tkanek. Wodorosty te były znane już przed tysiącem lat, szczególnie w Azji, gdzie przypisywano glonom już wtedy właściwości odmładzające i upiększające.

Mydła muszelki zawierają roślinną glicerynę oraz algi morskie. Algi to "zielony kosmetyk przyszłości" - wzmacnia odporność organizmu, stymuluje metabolizm komórek i widocznie ujędrnia skórę. Badania wykazały, że algi chronią ludzkie keranocyty i fibroplasty przed działaniem wolnych rodników opóźniając starzenie skóry.

 

5 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

5 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista