Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

106. Okazjonalne od serca

Glicerynowe mydła okazjonalne

Upominkowe

Mydła glicerynowe konfekcjonowane (w kostkach) przeznaczone są na prezent dla każdego na szczególne okazje i okoliczności. Ciekawa propozycja mydeł robionych ręcznie w mydlarni artystycznej Lavea® z przeznaczeniem na różne okazje pojawiające się w ciągu całego roku takie jak dzień Babci, dzień Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca, Imieniny, Urodziny czy też na inne okoliczności związane z wydarzeniami w rodzinie lub firmie, czy też związane ze świętami Wielkanocy i Bożego Narodzenia. Od początku do końca ręcznie wyrabiane obejmujące w swym procesie wyrobu mieszanie mydła, utwardzanie, jego cięcie i wykonanie opakowania.

Te glicerynowe i bardzo delikatne mydełka z olejkami eterycznymi m.in. cynamonu, pomarańczy i cytryny zawierają olejek oliwny, olejek laurowy, naturalną glicerynę roślinną i wyciąg z aloesu (łac. Aloe Vera). Gliceryna osłania skórę, przenikając do przestrzeni międzykomórkowych, gdzie wiąże ilość wody niezbędną do zachowania prawidłowego nawilżenia skóry. Wygładza i poprawia jej elastyczność, reguluje procesy prawidłowej odnowy naskórka.

Mydła na prezent

Posiadają certyfikat Najlepsze w Polsce® - The Best in Poland®. To godło Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług przyznawane najlepszym na polskim rynku produktom i usługom oferowanym przez polskie i zagraniczne firmy. Są wyrabiane są ręcznie w manufakturze z naturalnych surowców najwyższej jakości i mogą być atrakcyjnymi upominkami zarówno dla Twoich partnerów handlowych jak i dla Twoich znajomych czy dla Twoich bliskich.