Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

40. D-Extra

Ręcznie robione mydła krojone

To wysokiej jakości mydła glicerynowe Lavea® mające działanie pielęgnacyjne na Twoją skórę. Intensywne zapachy olejów eterycznych użytych w mydłach, kompozycje najwyższych jakości surowców, roślinnych olejów, owoców, witamin, naturalnych woni oraz dobrane barwy mydeł D-Extra posiadają pozytywny wpływ na skórę i samopoczucie w czasie oraz po kąpieli. Transparentne mydła D-Extra to mydła roślinne nie zawierające substancji pochodzenia zwierzęcego, a ich produkcja nie wiąże się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt (cruelty-free).

Gliceryna roślinna

Gliceryna roślinna zawarta w mydłach robionych ręcznie D-extra osłania skórę, przenikając do przestrzeni międzykomórkowych, gdzie wiąże ilość wody niezbędną do zachowania prawidłowego nawilżenia skóry. Gliceryna nawilża, wygładza i poprawia elastyczność skóry oraz reguluje procesy prawidłowej odnowy naskórka.

Wygląd skóry

To, jak wygląda nasza skóra jest uzależnione od włókien, które tworzą jej rusztowanie. Jeśli nie dostarczamy im odpowiednich budulców, to skóra traci jędrność i widoczny jest na niej cellulit. Skóra to narząd, dzięki któremu komunikujemy się ze światem, poczynając od samych jej reakcji na zmianę temperatury otoczenia, aż do informacji o naszym stanie zdrowia, które niejako jest "wypisane" na naszej skórze. Ponadto aby skóra była jędrna, do organizmu musi trafiać dobrej jakości pożywienie, które dostarczy składników budulcowych do tworzenia białek budujących włókna kolagenowe i sprężyste. Trzeba więc zadbać także o diete w której znalazłoby się odpowiednio dużo produktów będących źródłem aminokwasów, minerałów i witamin - przede wszystkim pochodzących z produktów świeżych. Należy unikać żywności wysoko przetworzonej, która jest mało wartościowym pokarmem, oraz cukru.

5 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

5 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista