Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

20. Herbal-Fruits

Mydła ziołowe i owocowe

To mydła glicerynowe ziołowe i owocowe na wagę od początku do końca ręcznie wyrabiane obejmujące w swym procesie wyrobu mieszanie mydła, jego cięcie, utwardzanie i wykonanie opakowania. Jedną z korzyści jakie dają mydła LAVEA jest to, że zawierają glicerynę roślinną, naturalny środek utrzymujący odpowiednie nawilżenie skóry oraz ekstrakty z ziół i owoców. Wielu naszych klientów kupujących naturalne mydełka herbal, którzy mają cerę problemową i wrażliwą mówi, że mydła te są w większym stopniu łagodniejsze dla ich skóry niż mydła dostępne w zwykłych sklepach, drogeriach czy perfumeriach. Mydła te są bardzo popularne wśród klientów, działają pozytywnie na skórę, poszukiwane i oryginalne. Mogą być przy tym bardzo praktycznymi upominkami. Wysychają w sposób naturalny co nie ma wpływu na ich jakość. Odznaczają się pięknymi barwami i niezwykłymi zapachami uzyskanymi dzięki kombinacji roślinnych i wonnych olejów. Większość powszechnych mydeł nie zawiera naturalnej gliceryny ponieważ jest ona celowo usuwana i odsprzedawana do produkcji innych kosmetyków, żywności, a nawet materiałów wybuchowych (jak np. nitrogliceryny). Do wyrobu mydeł nie została użyta żadna z technologii, która jest powszechnie stosowana w chemicznych zakładach.

Hydroksykwasy

Niektóre z mydeł glicerynowych Fruits zawierają naturalne alfa-hydroksykwasy AHA, które zmniejszają suchość skóry, poprawiają stan skóry skłonnej do występowania zmarszczek powierzchniowych. Zwiększają elastyczność skóry, wygładzają naskórek, pomagają rozjaśnić przebarwienia i drobne blizny. Glicerynowe mydła herbal & fruits poprawiają stan skóry z objawami "fotostarzenia" tj. skóry zniszczonej wieloletnim działaniem promieniowania słonecznego. Zapobiegają wysuszaniu się skóry po umyciu, a skóra staje się miękka i elastyczna. Nawilżają i ujędrniają skórę. Są najodpowiedniejszymi mydłami dla wrażliwej i skłonnej do alergii skóry.

Mydła jogurtowe

A także serwatkowe to pierwsze w Polsce mydła probiotyczne, które są zaprojektowane i wykonane z wykorzystaniem homofermentatywnych szczepów probiotycznych bakterii mlekowych grupy (Lactobacillus acidophilus). Mydła te zawierają kompleks witamin z grupy B, proteiny mleczne i biopierwiastki, odnawiają naskórek, regenerują i odżywiają. Są wyjątkowe do codziennej pielęgnacji skóry zmęczonej, suchej i wrażliwej. Nie każda jednak bakteria mlekowa jest probiotykiem. Istnieje szereg kryteriów i cech jakie powinny spełniać szczepy probiotyczne. Wybrane cechy probiotyku muszą być spełnione i udokumentowane badaniami klinicznymi.

Mydła aromaterapeutyczne

to grupa, która należy do ekskluzywnych mydeł glicerynowych ręcznie robionych najwyższej jakości. Mają żywe i naturalne barwy oraz zniewalają swoim niebanalnym zapachem. Dzięki zawartości olejów eterycznych mydła te posiadają aromaterapeutyczne działanie. Łączą w sobie elementy dekoracyjne i ozdobne z jednoczesnym pozytywnym działaniem na skórę i cały organizm.

Produkty 1 do 12 z 15

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 12 z 15

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2