Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

55. Magnifica

Mydło dekoracyjne

Feromony w mydłach

Czysta pokusa ... Ekscytująca mieszanka ... Mocne feromony i fitoendorfiny, drogie żywice, zioła i owoce noni, to pierwsze w Polsce mydła z feromonami zaprojektowane i wykonane wg technologii LAVEA® z przeznaczeniem do pielęgnacji Twojego ciała oraz w celu zwiększenia Twej atrakcyjności! Emitowana moc feromonów działa na każdego bez wyjątku, pomaga nie tylko w relacjach damsko - męskich ale i w codziennym życiu, na spotkaniach towarzyskich czy biznesowych. Te bezwonne, lotne substancje hormonalne zwiększające naszą atrakcyjność, pobudzające zmysły i wyobraźnię. Są wytwarzane i emitowane przez człowieka, działające na podświadomość wabiąc osoby płci przeciwnej na poziomie instynktu jako miłosne oczarowanie. Naukowcy z University of Colorado oraz University of Utah w USA odkryli, że feromon wyczuwany jest przez narząd nosowo-lemieszowy zwany VNO (ang. Vomeronasal Organ), który umiejscowiony jest na wewnętrznej ściance nosowej w obrębie małżowiny.

Komórki podobne do komórek nerwowych VNO funkcjonują jako odrębny receptor (aparat sensoryczny), specjalny obszar nabłonka węchu, wyczuwający w otoczeniu człowieka wysyłane feromony. Podczas badań przeprowadzonych przez lekarza seksuologa 3/4 uczestników pozytywnie oceniło działanie użytych feromonów w mydłach LAVEA®.

Fitoendorfiny

Feromony (ang. pheromones) tak zwane "Substancje Miłości" są transmitowane do obszarów mózgu odpowiedzialnych za emocje w postaci sygnałów chemicznych informujących mózg człowieka o atrakcyjności płci przeciwnej. Zachodzi tu swoista komunikacja chemiczna. Najbardziej znanymi feromonami są Androstenol, Androsteron i Androstenon. Fitoendorfiny natomiast to grupa hormonów, które kształtują odczucie zakochania, wywołują doskonałe samopoczucie i zadowolenie z siebie (tzw. hormon szczęścia). Wywołują więc efekt euforii i redukują uczucie bólu. Dzięki nim nie odczuwa się np. drętwienia czy bólu. Endorfiny są więc wewnętrznymi morfinami (ang. endogenic morphins) zawartymi w naszym mózgu. FITO (gr. phytón - roślina).

Ekstrakt z noni

Wyciąg z noni w mydłach zawiera tzw. fitohormony  czyli roślinne hormony, które regulują poziom hormonów w organizmie i sprzyjają lepszemu samopoczuciu i zdrowiu. Efektem prawidłowej regulacji poziomu hormonów jest więc zadowolenie z życia i to w każdym wieku. Mydła z grupy kosmetycznej Magnifica nie zawierają także substancji pochodzenia zwierzęcego, a ich produkcja w żadnej jej fazie nie wiąże się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt (cruelty-free).

4 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

4 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista