Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

60. Loofah

Mydła peelingujące

Gąbka loofah

Loofa (luffa cylindrica) naturalna gąbka to jednoroczna roślina tropikalna Arabii, Egiptu oraz Indii, znana także pod innymi nazwami (lufa, loufah, trukwa, loofah, luffa, loofa). W stanie suchym jest sztywna i szorstka, natomiast w zetknięciu z wodą mięknie. Zatopiona w mydłach LAVEA® zapewnia ciału gładkość, jędrność, napięcie i piękny wygląd. Lufa delikatnie usuwa obumarłe komórki naskórka i ma działanie peelingujące odsłaniając nową, zdrową skórę. Pobudza krążenie krwi. Stanowi idealne rozwiązanie problemu cellulitu i pomarańczowej skórki. Gwarantuje to zachowanie kształtnej sylwetki.

W europejskich i azjatyckich uzdrowiskach mydełka z gąbką loofa są bardzo znane z uwagi na ich naturalną zdolność leczniczą. Pobudzają do regeneracji komórki skóry, skóra staje się delikatna, miękka i elastyczna.

Mydła peelingujące z gąbką

Mydlarnia Lavea wyrabia ręcznie mydła z gąbką lufa, które mają działanie peelingujące. Sprawią Ci one ulgę przy bólach stawów, zmiękczą, ujędrnią i nawilżą skórę. Doskonale usuwają trudno zmywalne trwałe plamy na rękach, delikatnie wygładzają szorstkie miejsca na stopach, piętach, łokciach, kolanach i wszędzie tam gdzie potrzebujesz działania peelingującego.

Cruelty-free

Wszystkie glicerynowe mydła peelingujące z gąbką loofah (lufa) nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego, a ich produkcja w żadnej jej fazie nie wiąże się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt (cruelty-free).

7 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

7 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista