Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

50. Prestige

Mydło dekoracyjne

Te mydełka glicerynowe są wykreowane przez współpracujących od kilku lat z firmą Lavea stałych klientów według ich pomysłów i sugestii. Zawarte w mydłach wysokojakościowe oleje, esencje, kompozycje witamin i olejków eterycznych oraz substancje bioaktywne są zaprojektowane wyłącznie dla tych mydeł. Taka formuła dała początek grupie Lavea w tworzeniu nowej generacji dekoracyjnych mydeł wysokiej jakości zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Projekty wykonywane są w pracowni projektowej przez wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską Lavea, a gotowe wzory są wielokrotnie sprawdzane i testowane w naszym laboratorium.

Mydła tworzone są zgodnie z najwyższymi osiągnięciami biotechnologii, nauk medycznych, wiedzą inżynierską i projektową gdzie nadrzędnym celem jest wytwarzanie luksusowych, pięknych w swej formie, gustownych i jednocześnie bardzo użytecznych mydeł.

Potencjalni użytkownicy muszą mieć pewność, że te mydła mają profesjonalny charakter, wytwarzane są w trosce o ich zdrowie i urodę, a także są opatrzone rzetelną informacją o ich specjalnym przeznaczeniu. Natomiast wysoka jakość mydeł z olejkami aktywnymi poparta jest certyfikatami i nagrodami oraz wyróżnieniami otrzymanymi w największych konkursach pro-jakościowych w Polsce.

Mydła pielęgnacyjne

Niektóre mydła grupy kosmetycznej Prestige były testowane na zlecenie w Stanach Zjednoczonych, a receptury były przygotowane w taki sposób, aby miały działanie pielęgnacyjno - ochronne na skórę. Mydła nie zawierają także substancji pochodzenia zwierzęcego, a ich produkcja w żadnej jej fazie nie wiąże się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt (cruelty-free).

Produkty 1 do 12 z 14

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 12 z 14

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2