Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

30. Special

Mydła glicerynowe special

Jest to specjalna kolekcja mydełek wieloskładnikowych z których jakości słynie marka Lavea®. Mydła te zapewniają gładkość, jędrność, napięcie i zdrowy wygląd skóry. Mają odżywcze działanie, wzmacniają i przyśpieszają proces regeneracji komórek skóry. Stanowią idealne rozwiązanie problemu cellulitu i radzą sobie ze zmarszczkami wygładzając je - co jest gwarancję zachowania kształtnej sylwetki. Pobudzają do regeneracji komórki skóry, skóra staje się delikatna, miękka, elastyczna i jędrna. Grupa mydeł special z naszej mydlarni zawiera ekstrakty i specjalnie dobrane substancje aktywne o pozytywnym wpływie na skórę. Są mydłami wysokoglicerynowymi, nawilżając i uelastyczniając skórę. Niektóre zalecane są zwłaszcza do pielęgnacji wrażliwej skóry, dla dzieci oraz dla alergików.

Mydła glicerynowe

Naturalne mydła glicerynowe special Lavea® wzorem żelów do mycia - można stosować także to pielęgnacji twarzy ponieważ nie zawierają żadnych chemicznych dodatków, takich jak środki pianotwórcze, stabilizatory czy ostre detergenty. Mydła są wytwarzane na bazie naturalnych składników, olejków eterycznych oraz witamin i ziół.

Nawilżenie skóry

Twoja skóra będzie gładka i delikatna po umyciu, będzie miała także zapewnioną ochronę przed wysuszeniem. Mydła posiadają certyfikaty jakośœci: Najlepsze® w Polsce - Best in Poland, certyfikat Jakośœć Roku oraz złote godło Najwyższa Jakoœść Quality International.

Produkty 1 do 12 z 14

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 12 z 14

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

Strona:
  1. 1
  2. 2