Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

327. Olejki do ciała i masażu

Olejki do masażu

Luksusowy 100% olejek do masażu i do ciała

Naturalne olejki do masażu oraz do ciała w butelkach z aluminiowym korkiem zawierają naturalne olejki roślinne, olejki eteryczne i aromaterapeutyczne. Nie zawierają parafiny, która jest produktem ropopochodnym. Celem masażu olejkami jest uzyskanie efektów leczniczych, relaksacyjno - kosmetycznych lub profilaktycznych. Masaż wpływa na samą powierzchnię skóry, powoduje usuwanie zrogowaciałego naskórka, poprawia ukrwienie, a także stymuluje zakończenia nerwowe w skórze. Działa również na krążenie w tkankach.

Masaż ciała z redukcją blizn i rozstępów

Zwiększony dopływ krwi sprawia, że większa ilość tlenu i składników odżywczych jest dostarczana do tkanek, poprawiając ich stan. Bardzo często mięśnie znajdują się w stanie wzmożonego, niepotrzebnego napięcia i wtedy niezbędny jest masaż. Masaż działa również znakomicie na wszelkiego rodzaju blizny ponieważ pozytywnie działa na świeżo zagojoną skórę i stymuluje procesy prowadzące do zredukowania widoczności blizny. W pierwszym okresie przeprowadzamy masaż okolicy blizny w celu zmiękczenia oraz rozluźnienia skóry i tkanki podskórnej. Delikatny masaż skóry w okolicy blizny należy prowadzić co najmniej rano i wieczorem wcierając olejek w miejsce blizny aby nie dopuścić do powstania bliznowca. Im wcześniej rozpoczniemy masaż, tym lepsze i szybsze będą efekty.

Aromatyczny masaż ciała naturalnym olejkiem

Masaż za pomocą naturalnych olejków do masażu powoduje przyspieszenie krążenia krwi, lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek oraz rozluźnienie mięśni, a dzięki temu łagodzenie bólu wywołanego ich napięciem. Wpływa także na przesuwanie nadmiaru wody w przestrzeniach międzykomórkowych i stymuluje układ limfatyczny. Masaż olejkami naturalnymi to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Połączenie ciepłego olejku z odpowiednimi technikami masażu, to prawdziwy relaks dla zmęczonego i zestresowanego ciała i umysłu. Olejek może być stosowany do ciała, do masażu ale może może być także stosowany po kąpieli, jako olejek po opalaniu, do demakijażu oraz w hydroterapii i hydromasażach jacuzzi.

Certyfikat Najwyższa Jakość Quality International

Certyfikat Najwyższa Jakość Najwyższa Jakość Quality International
Wydawca Dziennika Gazeta Prawna, pod patronatami Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskiego Forum ISO 9000 - przyznała firmie LAVEA prestiżową nagrodę Quality International w roku 2012 i 2013 złoty medal oraz Złotą Perłę w 2014 roku w kategorii produkt Najwyższej Jakości za luksusowe olejki do masażu. Olejki legitymowane tym certyfikatem wyznaczają nowe standardy rynkowe nie tylko na rynku polskim.

Luksusowe olejki do masażu i do ciała LAVEA® nie zawierają:

 • surowców pochodnych z ropy naftowej typu parafina
 • warsenianów typu Tetrasodium EDTA
 • sekwestrantów typu Tetrasodium Etidronate
 • polietylenoglikoli (PEG)
 • silikonów
 • konserwantów typu BHT
 • konserwantów z grupy parabenów
 • surowców z roślin genetycznie modyfikowanych
 • surowców pochodzenia zwierzęcego
 • parabenów
 • sztucznych barwników
Olejki do masażu LAVEA® zawierają:

 • wyłącznie naturalne 100%, najwyższej jakości oleje roślinne
 • antyoksydanty w postaci witaminy E