Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

326. Olejki do masażu - amfory

Luksusowe 100% olejki do masażu

Naturalne 100% olejki do masażu 200 ml

Luksusowe olejki do masażu i do ciała w szklanych amforach zawierają naturalne olejki eteryczne i aromaterapeutyczne. Celem masażu olejkami naturalnymi jest uzyskanie efektów leczniczych, relaksacyjno - kosmetycznych i profilaktycznych. Masaż wpływa na samą powierzchnię skóry, powoduje usuwanie zrogowaciałego naskórka, poprawia ukrwienie, a także stymuluje zakończenia nerwowe w skórze, działa również na krążenie w tkankach.

Redukcja blizn i cellulitu olejkiem do masażu

Bardzo często mięśnie znajdują się w stanie wzmożonego, niepotrzebnego napięcia i wtedy niezbędny jest masaż. Masaż działa również znakomicie na wszelkiego rodzaju blizny ponieważ pozytywnie działa na świeżo zagojoną skórę i stymuluje procesy prowadzące do zredukowania widoczności blizny lub cellulitu. W pierwszym okresie przeprowadzamy masaż okolicy blizny w celu zmiękczenia oraz rozluźnienia skóry i tkanki podskórnej. Delikatny masaż skóry w okolicy blizny należy prowadzić co najmniej rano i wieczorem wcierając olejek w miejsce blizny aby nie dopuścić do powstania bliznowca. Im wcześniej rozpoczniemy masaż, tym lepsze i szybsze będą efekty.

Masaż ciała

Zwiększony dopływ krwi sprawia, że większa ilość tlenu i składników odżywczych jest dostarczana do tkanek, poprawiając ich stan. Masaż koi nasze nerwy, przywraca równowagę psychiczną, uspokaja, poprawia nastrój i powoduje wiele korzystnych zmian w naszym organizmie. Jest doskonałym środkiem na bezsenność, depresję i wiele rodzajów zaburzeń emocjonalnych. Zwiększa nasze poczucie bezpieczeństwa, poprawia nastrój i bardzo korzystnie wpływa na nasze sny. Masaż za pomocą naturalnych olejków do masażu powoduje przyspieszenie krążenia krwi, lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek oraz rozluźnienie mięśni, a dzięki temu łagodzenie bólu wywołanego ich napięciem.

Wpływa także na przesuwanie nadmiaru wody w przestrzeniach międzykomórkowych i stymuluje układ limfatyczny. Masaż olejkami naturalnymi i organicznymi to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Połączenie ciepłego olejku z odpowiednimi technikami masażu, to prawdziwy relaks dla zmęczonego i zestresowanego ciała i umysłu. Olejek do ciała i masażu może być także stosowany po kąpieli, jako olejek po opalaniu, do demakijażu oraz w hydroterapii i hydromasażach jacuzzi.

10 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista 

10 szt.

Ustaw kierunek malejący
na stronie

Siatka  Lista