Telefon: 32 7936788

Witamy w LAVEA

Koszty i sposoby wysyłki na terenie Polski

Rabat 10%

Rabat

Dla zamówień detalicznych za 500 PLN brutto otrzymasz 10% rabatu oraz wysyłkę gratis.

Wszystkie podane na naszych stronach ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT) - natomiast nie zawierają kosztów wysyłki. Płacąc przelewem lub przedpłatą koszty wysyłki zmniejszają się o 2,00 PLN brutto (1,63 PLN netto). Dlatego też wybierając opcję "Przedpłata przelewem" lub "Przelew uzgodniony" przyznany jest Ci rabat 2 PLN brutto.

Rabat wyświetla się po wybraniu formy płatności - tuż pod całkowitą kwotą zamówienia.

Dla klientów NaturalneMydla.pl są trzy możliwości zapłaty za zamówione produkty:
  • pobranie (gotówka za pobraniem),
  • przedpłata przelewem (zamówienie jest realizowane po otrzymaniu zapłaty na konto bankowe),
  • przelew uzgodniony wyłącznie dla stałych klientów (przelew uzgodniony jest przyznawany przed składaniem zamówienia).

Rabat 10% nie sumuje się z rabatami w okresach promocji.

Przedpłata i przelew

Kurier - koszt wysyłki wynosi 14 PLN brutto. Wysyłki realizowane są firmą kurierską. Jest to standardowa forma dostawy w firmie LAVEA.

Poczta Polska - koszt wysyłki wynosi 14 PLN brutto. Wysyłkę poprzez Pocztę Polską realizujemy na wyraźne życzenie klienta. Przedpłaty lub przelewu należy dokonać na poniższy numer konta bankowego:

LAVEA Poland, 44-280 Rydułtowy, ul. Błękitna 6, Polska
PKO BP S.A. 48 1020 2472 0000 6002 0020 9635

Na przelewie bankowym należy podać imię i nazwisko zamawiającego lub nazwę firmy oraz numer zamówienia. Numer konta bankowego podany jest także w korespondencji email, którą otrzymuje zamawiający tuż po złożeniu zamówienia. W przypadku wybrania formy płatności "Przedpłata przelewem" zamówienie należy opłacić w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia. Wysyłka realizowana jest po wpłynięciu pieniędzy za zamówiony towar na konto LAVEA Poland. W przypadku braku zapłaty po tym terminie zamówienie jest anulowane.

Aby realizacja zamówienia mogła nastąpić tuż po jego złożeniu przez klienta, należy przesłać potwierdzenie zapłaty na nasz adres e-mail info@lavea.pl

Pobranie

Kurier - koszt wysyłki przy formie płatności gotówką za pobraniem wynosi 16 PLN brutto. Wysyłki realizowane są firmą kurierską. Jest to standardowa forma dostawy w sklepie NaturalneMydla.pl.

Poczta Polska - koszt wysyłki wynosi 16 PLN brutto. Wysyłkę poprzez Pocztę Polską realizujemy na wyraźne życzenie klienta.

Każdą otrzymaną przesyłkę należy sprawdzić przed kurierem czy nie zostały naruszone lub przerwane plomby w postaci białych taśm firmowych z zielonym logo LAVEA. Następnie należy paczkę otworzyć i sprawdzić czy wszystkie produkty dotarły w stanie nieuszkodzonym. Natomiast darmowa wysyłka i wszelkie organizowane akcje promocyjne, przyznawane rabaty i ewentualne produkty gratisowe dotyczące zamówień obowiązują wyłącznie na terenie Polski.

Serdecznie zapraszamy klientów do zakupów w sklepie internetowym.

Naturalnemydla.pl
Mydła i kosmetyki naturalne