Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

Koszty i sposoby wysyłki na terenie Polski

Rabat 10%

Rabat

Za złożenie zamówienia za co najmniej 500 PLN klient indywidualny otrzymuje 10% rabatu oraz wysyłkę GRATIS.

Wszystkie podane na naszych stronach ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT) - natomiast nie zawierają kosztów wysyłki. Płacąc przedpłatą koszty wysyłki zmniejszają się o 2,00 PLN brutto (1,63 PLN netto). Dlatego też wybierając opcję "Przedpłata" przyznany jest Ci rabat 2 PLN brutto. Rabat 2,00 PLN brutto nie obowiązuje w okresach promocji. O wszelkich promocjach i rabatach każdy klient informowany jest wcześniej poprzez newsletter.

Rabat wyświetla się po wybraniu formy płatności - tuż pod całkowitą kwotą zamówienia.

Dla klientów NaturalneMydla.pl są trzy możliwości zapłaty za zamówione produkty:
  • pobranie (gotówka za pobraniem),
  • przedpłata (zamówienie jest realizowane po otrzymaniu zapłaty na konto bankowe),
  • przelew uzgodniony (wyłącznie dla firm z nadanym nr NIP i REGON),

Przedpłata i przelew

Kurier - koszt wysyłki paczki od 0,1kg - 30 kg wynosi 17,00 PLN brutto, czas realizacji 2 dni. Wysyłki realizowane są firmą kurierską. Jest to standardowa forma dostawy w firmie LAVEA.

Przedpłaty i przelewy należy dokonywać na poniższy numer konta bankowego:
LAVEA Poland, 44-280 Rydułtowy, ul. Błękitna 6, Polska
PKO BP S.A. 48 1020 2472 0000 6002 0020 9635

Na przelewie bankowym (przedpłacie) należy podać imię i nazwisko zamawiającego lub nazwę firmy oraz numer zamówienia. Numer konta bankowego podany jest także w korespondencji email, którą otrzymuje zamawiający tuż po złożeniu zamówienia. W przypadku wybrania formy płatności "Przedpłata" zamówienie należy opłacić w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia. Wysyłka realizowana jest po wpłynięciu pieniędzy za zamówiony towar na konto LAVEA Poland. W przypadku braku zapłaty po tym terminie zamówienie jest anulowane.

Aby realizacja zamówienia mogła nastąpić tuż po jego złożeniu przez klienta, należy przesłać potwierdzenie zapłaty na nasz adres e-mail info@lavea.pl

Pobranie

Kurier - koszt wysyłki paczki od 0,1 kg - 30 kg wynosi 19,00 PLN brutto, czas realizacji 1 dzień. Wysyłki realizowane są firmą kurierską. Jest to standardowa forma dostawy w sklepie NaturalneMydla.pl.

Każdą otrzymaną przesyłkę należy sprawdzić przed kurierem czy nie zostały naruszone lub przerwane plomby w postaci białych taśm firmowych z zielonym logo LAVEA. Następnie należy paczkę otworzyć i sprawdzić czy wszystkie produkty dotarły w stanie nieuszkodzonym. Natomiast darmowa wysyłka i wszelkie organizowane akcje promocyjne, przyznawane rabaty i ewentualne produkty gratisowe dotyczące zamówień obowiązują wyłącznie na terenie Polski.

Przesyłka gratis przy 150 zł

Dla zamówień na kwotę co najmniej 150 złotych brutto dostawa na terenie Rzeczpospolitej Polskiej za pośrednictwem firmy kurierskiej jest bezpłatna. Dotyczy to indywidualnych klientów sklepu internetowego.
Powyższe warunki zamówień nie dotyczą  odbiorców hurtowych

Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów do zakupów w sklepie internetowym.

Naturalnemydla.pl
Mydła i kosmetyki naturalne