Telefon: 327936788

Witamy w LAVEA

Sprzedaż internetowa

Konsultanci

Profesjonalne usługi

Konsultacje

Skonsultuj się w sprawie zamówienia oraz skorzystaj z usług naszych doradców ...

Zobacz
Certyfikaty

Jakość

Nagrody i wyróżnienia

Kosmetyki i mydła naturalne robione ręcznie dają gwarancję najwyższej jakości ...

Certyfikaty
Szybka dostawa

Wysyłka

Dziś zamawiasz - jutro masz

Dzięki sprawnej i efektywnej logistyce zamówienia są realizowane w ciągu 24 godzin ...

Więcej


Telefon: 32 4532236


Sklep internetowy kosmetyków

Strona internetowa (serwis) www.naturalnemydla.pl jest sklepem internetowym dla odbiorców indywidualnych. Sklep online oferuje mydła i kosmetyki naturalne w cenach detalicznych. Funkcjonalność oraz główne zalety sklepu (mydlarni internetowej) przedstawiamy poniżej.

Sklep internetowy mydeł i kosmetyków

Nowa wersja serwisu z nowymi rozwiązaniami stworzona została dla naszych Klientów indywidualnych. Celem naszym jest aby serwis stał się bardziej przyjazny, oraz uniwersalny dla klientów indywidualnych i przystosowany także do urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów). Teraz można składać zamówienia z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i z dowolnego komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu czy smartfonu - 24h na dobę. Zmniejszyliśmy także do minimum ilość kliknięć wymaganych do zakupu naszych produktów. Wszystkie produkty zawarte są w głównych grupach kosmetycznych w głównym menu. Pozwala to na zaoszczędzenie cennego czasu użytkownika.

Jak szukać produktów w sklepie?

Stworzyliśmy kilka dróg dotarcia do konkretnego wybranego produktu. Jedną z nich jest podział menu na kilka grup kosmetyków w ramach których można znaleźć nasze mydła i kosmetyki. Kolejnym sposobem jest wyszukiwanie produktów takich jak: mydło naturalne, balsam, szampon do włosów, olejek do masażu pod względem miejsca stosowania  np. do twarzy, do oczu, do ciała, do rąk, albo też pod względem przeznaczenia jak np. do kąpieli, do masażu, do mycia itd. Można w serwisie skorzystać z wyszukiwarki prostej oraz wyszukiwarki zaawansowanej, które dają nam możliwość odnalezienia produktu po jego nazwie, kodzie czy opisie.

Jeżeli wpiszemy w miejsce pola wyszukiwarki w sklepie np. balsam z masłem shea...

To wyświetlą się wszystkie balsamy z masłem shea jakie posiadamy w swojej ofercie. Używając wyszukiwarki prostej (w prawym górnym rogu) wpisując w pole "Szukaj w serwisie ..." nazwę produktu, jego kod lub opis możesz odnaleźć szukany produkt. Używając natomiast wyszukiwarki zaawansowanej tuż nad menu w stopce klikając w link <SZUKANIE ZAAWANSOWANE> dany produkt możemy odnaleźć po:

 • nazwie danego produktu,
 • jego opisie długim lub krótkim,
 • kodzie towarowym,
 • jego cenie,
 • wysokości stawki VAT.

Niezależnie od wymienionych wyżej możliwości, w strefie wyszukiwarki zaawansowanej znajduje się formularz, który po wypełnieniu i kliknięciu "Szukaj" daje użytkownikom szybką i pełną informację.

Wiem już jaki produkt chcę kupić. Czy w każdej chwili mogę to zrobić?

Tak, nasz sklep internetowy czynny jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oczywiście możliwe jest, że wybrany produkt będzie chwilowo niedostępny ale zdarza się to niezwykle rzadko. W takiej sytuacji zawsze możesz zostawić swój adres e-mail, dzięki któremu poinformujemy Cię o jego ponownej dostępności.

Zalety założonego konta w serwisie

Zamówienia można składać bez rejestracji i zakładania konta, ale zalecamy założyć sobie konto. Do dyspozycji naszych użytkowników przeznaczyliśmy narzędzie do tej pory ukryte, widoczne tylko dla obsługi sklepu. Jest to historia zamówień, w której Klient na swoim założonym koncie może znaleźć wszystkie informacje dotyczące swoich poprzednich zakupów. Dzięki temu nie musi zapamiętywać profesjonalnych nazw kosmetyków, kodów produktów i wyglądu kosmetyków. Ponadto użytkownik konta może sobie sprawdzić status swojego zamówienia. Jakie są zalety założenia konta i co zawiera między innymi TWOJE KONTO?

 • PANEL KONTA
 • DANE KONTA
 • TWOJA KSIĄŻKA ADRESOWA
 • WSZYSTKIE TWOJE ZAMÓWIENIA
 • TWOJE OPINIE I RECENZJE ORAZ MOŻLIWOŚĆ OCENY PRODUKTÓW WG RÓŻNYCH KRYTERIÓW
 • TAGOWANIE PRODUKTÓW
 • FILTROWANIE I PORÓWNYWARKA PRODUKTÓW
 • LISTA ŻYCZEŃ CZYLI CO JEST U CIEBIE W PRZECHOWALNI SKLEPU
 • MOŻLIWOŚĆ DOSTAWY POD RÓŻNE ADRESY
 • PROMOCJE CENOWE I RABATY ZA POMOCĄ KUPONÓW RABATOWYCH
 • SUBSKRYPCJA NEWSLETTERA
 • ZAAWANSOWANA KOMUNIKACJA Z NASZYMI KONSULTANTAMI

Serdecznie zapraszamy odbiorców indywidualnych na zakupy w sklepie online.

Zespół LAVEA.